Judocy z Millenium Akro Rzeszów najlepsi na otwartych mistrzostwach Podkarpacia

FB_IMG_1682255046392
Dziś odbyły się Otwarte Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w judo. Z dobrej postawy pokazali się młodzi judocy z Millenium Akro Rzeszów. Zdobyli oni 22 medale i wygrali w klasyfikacji generalnej imprezy. Turniej odbył się w Krośnie.

Udział w turnieju wzięło 200 młodych judoków z Podkarpacia, południowo-wschodniej Polski i Słowacji.

Złote medale wywalczyli: Ignacy Dziepak do 60 kg, Szymon Niemiec do 50 kg, Lena Kuzia do 57 kg, Antoni Berkowicz do 46 kg, Hubert Jakubowski do 42 kg, Miłosz Jakubowski do 55 kg, Wojciech Gajdek do 38 kg, Jakub Baran do 51 kg, Aleksander Więch do 30 kg, Hanna Dec do 28 kg, oraz Kacper Stec do 36 kg.

Srebrne medale zdobyli: Julia Dec do 52 kg, Radosław Kiczek do 46 kg, Robert Tarsała do 50 kg, Dominik Wołowiec do 55 kg, Maksymilian Piotrowski do 30 kg i Hanna Berkowicz do 28 kg.

Brąz wywalczyli: Bruno Jakubowski do 35 kg, Jan Bełch do 42 kg, Jakub Wróbel do 60 kg, Ksawery Leniart do 33 kg oraz Wladimir Karaban do30 kg.

Tuż za podium stanęli: Ksawery Kruczek do 35 kg, Mikołaj Opioła do 60 kg, Jan Płonka do 42 kg i Oliwier Lampart do 30 kg.