ZAKSA Kędzierzyn-Koźle rywalem Asseco Resovii w półfinale play-off PlusLigi

FB_IMG_1681591770731

Autor: 14.04.2023 Warszawa Siatkowka Plusliga 2022/2023, play-off, cwiercfinal, trzeci mecz Projekt Warszawa - Grupa Azoty ZAKSA Kedzierzyn-Kozle n/z radosc, punkt dla ZAKSY Foto Adam Starszynski / PressFocus 14.04.2023 Warsaw Volleyball Plusliga 2022/2023, polish top division, play-offs, quarter...

Dziś w Warszawie odbył się czwarty mecz fazy play-off pomiędzy Projektem Warszawa a ZAKSĄ Kędzierzyn Koźle. Oba zespoły dostarczyły swoim kibicom mnóstwo emocji. Wystarczy wspomnieć, że trzy z czterech meczy tych drużyn kończyły się w pięciu setach.

O pewnym niedosycie może mówić Projekt Warszawa, który w drugim meczu w Kędzierzynie-Koźlu prowadził w czwartym secie 14:20, by ostatecznie przegrać seta 25:23, a piątą partię 15:13. Wczoraj na Torwarze oglądaliśmy kolejne pasjonujące widowisko, które też zakończyło się w piątym secie. Tym razem w dreszczowcu lepszy okazał się Projekt Warszawa.

Czwarty mecz pomiędzy ekipą z Warszawy i Kędzierzyna-Koźla zaczął się o godzinie 20:30 i zakończył się wynikiem 1:3 (25:23, 23:25, 19:25, 20:25). To zespół z Kędzierzyna-Koźla będzie rywalem z Rzeszowa w półfinale PlusLigi. Mecze te zostaną rozegrane w terminie 22-30 kwietnia, a walka o medale potrwa od 3 do 17 maja.

Pierwsze dwa mecze Asseco Resovii Rzeszów z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle zostaną rozegrane na Podpromiu. Rywalizacja w play-offach toczy się do trzech zwycięstw.

Foto podglądowe: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle