Druga przegrana Resovii z rzędu. Tym razem z Bruk-Bet Niecieczą

11
W meczu 16 kolejki Fortuna 1 ligi piłkarze Mirosława Hajdo grali na wyjeździe z Brut-Bet Niecieczą. Zespół Resovii przegrał to spotkanie aż 3:0. Nieciecza w ten sposób zakończyła swoją serię ośmiu meczów bez zwycięstwa.

Ten mecz od początku nie układał się pozytywnie dla gości, bo już w 5 minucie meczu Poliarus po dośrodkowaniu Kadleca zdobył bramkę na 1:0. W 19 minucie meczu Pindroch wygrywa pojedynek sam na sam z Poznarem, ale trzy minuty później ten sam zawodnik dopiął swojego. Uderzył z ponad 30 metrów i zdobył bramkę na 2:0. Ponad 10 minut później trzeciego gola dla Niecieczy zdobywa Ambrosiewicz po składnej akcji całego zespołu. Do przerwy Resovia przegrywała 3:0.

W drugiej połowie Nieciecza miała mecz pod kontrolą. Rzeszowianie ambitnie próbowali walczyć o zmianę rezultatu. Niestety, ale ta sztuka im się nie udała. Mecz zakończył się pewnym zwycięstwem gospodarzy. Już 5 listopada piłkarze Resovii będą mieć szanse na rehabilitację. Zmierzą się u siebie z Podbeskidziem Bielsko-Biała.

Bruk-Bet Termalica Nieciecza 3-0 Resovia