Rzeszow Info

Jesteśmy portalem obywatelskim! Chcesz pisać o Rzeszowie i Rzeszowiakach? A może czujesz się na siłach redagować któryś z naszych działów? Skontaktuj się z nami – chcemy wspierać i współpracować ze wszystkimi którzy tworzą nasze miasto. Dowiedz się Więcej
Jesteśmy portalem obywatelskim! Chcesz pisać o Rzeszowie i Rzeszowiakach? A może czujesz się na siłach redagować któryś z naszych działów? Skontaktuj się z nami – chcemy wspierać i współpracować ze wszystkimi którzy tworzą nasze miasto. Dowiedz się Więcej

Złoty posiłek w PINK SUSHI coraz bliżej

Wczoraj pisaliśmy o niezwykłej promocji restauracji PINK SUSHI. Rosnące zainteresowanie sprawiło, że dziś robimy to po raz kolejny. Tym razem, zapytaliśmy organizatorów o to, czy w Rzeszowie naprawdę można zjeść sushi ze złota.

PINK SUSHI – MAŁA JAPONIA W RZESZOWIE

Przypomnijmy jeszcze raz, że PINK SUSHI to niepowtarzalna restauracja, serwujące sushi z taśmy. Mieści się ona na 1. piętrze galerii handlowej Millenium Hall w Rzeszowie. Wystrój lokalu sprawia, że klient czuje się tam jak na wakacjach w Japonii. Z kolei wybór jest tam zawsze szeroki – począwszy od sushi klasycznego, a skończywszy na porcjach mięsnych lub wegetariańskich.

ZŁOTA UCZTA W WALENTYNKI

Z okazji Walentynek, do tradycyjnych pozycji menu dołączyła kolejna – Złota Rolka Sushi, czyli futomak, pokryty prawdziwym, 24-karatowym jadalnym złotem oraz czarnym ryżem i krabem w tempurze. Całość uświetni zaś karafka japońskiego wina Choya. 

-Wiele restauracji wychodzi ze specjalną ofertą w ten dzień. My także nie pozostajemy z tyłu. Skonstruowaliśmy nietuzinkową rolkę, a do tego dorzucamy wino owocowe. Dodatkowo, gwarantujemy konsumpcję wszystkiego, co tylko sunie po naszej taśmie!

– zapowiada z dumą Tomasz Kiec, manager restauracji.

Wysoką jakość przygotowanych z okazji promocji posiłków obiecuje mistrz kuchni PINK SUSHI, Artur Kasprzyk.

-Złoto przyjeżdża do nas w płatkach, którymi okładamy nasze roleczki. Ją z kolei uzupełniają młody krab w tempurze, rzodkiewka marynowana, ogórek, sezam, kawior z ryby latającej, czarny ryż oraz sos spicy mayo z lekką nutką cytrynową.

– wymienia bez zająknięcia szef kuchni.

A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z filmikiem, który znajduje się już na naszym fanpage’u!

REZERWACJA I WARUNKI

Poza wspomnianym zestawem, oferta obejmie też stolik dla 2 osób i nieograniczoną konsumpcję sushi z taśmy podczas trwania rezerwacji. Każda rezerwacja trwać będzie 1 godzinę, jednak gwarantujemy, iż jest to wystarczający czas, by doświadczyć tak niepowtarzalnych doznań. Wszystko to za jedyne 199 zł.

Zarezerwuj stolik już dziś na stronie http://rezerwacja.pinksushi.pl/ w terminie 10.02.2023-17.02.2023 z dopiskiem WALENTYNKI (pole: dodatkowe informacje w rezerwacji) lub zadzwoń pod numer: +48 530 339 339.

Informujemy, że ilość miejsc ograniczona, dlatego też już dziś skontaktuj się z lokalem, aby w tym szczególnym dniu, jakim są Walentynki, móc rozkoszować się wyjątkowymi specjałami, przygotowanymi przez prawdziwych mistrzów!

Czytaj też  20 marca spotkanie Marka Materka z mieszkańcami Podkarpacia w Rzeszowie
Subskrybuj Wątek
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze