sobota, 8 majaWiadomości które się liczą

Zbiórka dla rodziny zmarłego właściciela rzeszowskiego pubu

Właściciel Piwnica Pub 10 lutego zginął w wypadku samochodowym w Brzózie Królewskiej. Mężczyzna zostawił żonę i ośmiomiesięczną córeczkę. Teraz jego rodzina obawia się co będzie dalej, ponieważ był on jedynym żywicielem rodziny.

Wypadek pod Leżajskiem

Do tragicznego wypadku doszło 10 lutego w małej miejscowości, położonej niedaleko Leżajska – Brzózie Królewskiej. Kierujący mazdą w trakcie wyprzedzania innych pojazdów zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka dodgem. W wyniku wypadku na miejscu zmarł 40-letni kierowca mazdy oraz 30-letni pasażer samochodu dodge. 57-letni kierowca dodge’a z obrażeniami został przewieziony do Szpitala Wojewódzkiego nr 2 w Rzeszowie.

Zbiórka dla rodziny zmarłego

Okazuj się, że jedną z osób, które zmarły w wyniku wypadku był Dominik Grabas – właściciel rzeszowskiego Piwnica Pub. Ta tragedia dotknęła rodzinę ze zdwojoną mocą. Okazuje się, że jego żona i córeczka pozostają bez środków do życia. Organizatorzy zbiórki nawołują, aby wspólnymi siłami pomóc im utrzymać rodzinną restaurację. Cel to zebranie 50 tys. zł.

Dominik Grabas rozpoczął odważną walkę o byt swojej rodziny i jako pierwszy w Rzeszowie otworzył swój lokal pomimo bezprawnych zakazów rządu. Po 2 tygodniach działania pizzeria zaczęła powoli wychodzić z długów. Gdy wszystko zaczęło się układać, nagle doszło do ogromnej tragedii […]. Pomóżmy rodzinie Dominika, który stał się twarzą i bohaterem akcji #otwieraMy i #PodkarpackieVeto – możemy przeczytać na stronie zbiórki

 

Subskrybuj Wątek
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze