sobota, 18 wrześniaWiadomości które się liczą
Shadow

Zapasy wracaja do Rzeszowa. ZKS Stal Rzeszów Drużynowym Mistrzem Polski po ponad 30 latach – mamy to!

ZKS Stal Rzeszów po 31 latach wraca na szczyt i zdobywa 19 tytuł Drużynowego Mistrzostwa Polski Seniorów i Seniorek w Zapasach w stylu wolnym.

Mistrzostwa Polski w zapasach odbyły się 4-5.09.2021 (sobota i niedziela) w Hali Podpromie w Rzeszowie. Po dwóch dniach zmagań w kwalifikacji drużynowej Zapaśniczy Klub Sportowy STAL (Rzeszów) zdobywa w sumie 354 pkt. co daje 1 miejsce w tabeli na 37 klubów zapaśniczych.

Serdecznie gratulujemy fenomenalnego sukcesu i zarazem cieszymy się jako partner medialny, że zapasy odrodziły się w sukcesie w naszym mieście Rzeszowie.

(fot. PGF)

 

Subskrybuj Wątek
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Obserwator
Obserwator
11 dni temu

Gratulacje dla zawodników i trenerów za prace niewątpliwie się należą. Wszystko to na portalach super wygląda -piękna, duża impreza tryumf gospodarzy, tylko czy zapasy na dziś dzień tak dobrze wyglądają? Nad tym się można zastanowić. Gdy w dyscyplinie olimpijskiej na krajowym czempionacie, w olimpijskiej kategorii wagowej startuje 5-6 zawodników z tego dwóch na właściwym poziomie a pozostałych 3 im się przygląda? Lub gdy zawodnik nie biorący udziału w regularnej rywalizacji zapaśniczej przychodzi na zawody i to nie o puchar wójta ale Mistrzostwa Polski seniorów i zdobywa medal w kategorii olimpijskiej ? Moim zdaniem nie tak powinien wyglądać ten sport- powinien tętnić rywalizacją i zainteresowaniem ale to już temat dla związku i działaczy. Szkoda tylko prawdziwych zawodników, którzy poświęcili życie dla zapasów. Likwidacja MSiT jako odrębnego związku i włączenie go do spółki ministra G przynosi efekty.

Ostatnio edytowane 11 dni temu przez Obserwator
Facebook