poniedziałek, 19 kwietniaWiadomości które się liczą

Wszystkie maski z filtrem antywirusowym wykupione z aptek

Wszystkie maski z filtrem antywirusowym zostały wykupione z rzeszowskich aptek. Co więcej, nie ma ich już nawet w hurtowniach. Jak widać mieszkańcy Rzeszowa czują silny strach przed koronawirusem i próbują się chronić przed zakażeniem. Aptekarze mówią, że każdego dnia ludzie pytają ich o maski, ale nie prędko je dostaną bo i hurtownie mają deficyt.

Wykupione maski z filtrem antywirusowym objawem paniki

W poniedziałek media podały informację o kolejnych zakażeniach koronawirusem we Włoszech. Pojawienie się koronawirusa w Europie u wielu wywołało panikę. Widać to wyraźnie po tym jak szybko wykupione zostały maski przeciwwirusowe i chirurgiczne z aptek oraz sklepów medycznych.

Właściciel jednej z hurtowni masek poinformował, że obecnie nie mają żadnych bo sprzedali wszystkie za granicę, do Chin. Szał na kupowanie masek w Rzeszowie zaczął się właśnie w poniedziałek i doprowadził do ich całkowitego wyprzedania w ciągu 2 dni.  Jedynie w niektórych sklepach internetowych można jeszcze zamówić maski, ale po pierwsze są bardzo drugie, a po drugie ich jakość jest wątpliwa.

Subskrybuj Wątek
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze