niedziela, 13 czerwcaWiadomości które się liczą
Shadow

Warchoł nagrał film o Fijołku. Żenujący!

Zamieścił go na YouTube. Pod nagraniem Warchoł napisał:
Dziś sztab zadał kluczowe pytania K. Fijołkowi, prezentując humorystyczny spot o spotkaniu Konrada Fijołka… z jego uczciwym alter ego 😉 13 czerwca wybieracie między Rzeszowem pracowitym, a Rzeszowem leniwym – który reprezentuje K. Fijołek❗

Zarzuca w tym spocie Fijołkowi lenistwo. Fijołek jest od ponad 20 lat radnym miejskim, jest też współzałożycielem ruchu miejskiego Rzeszów Smart City, o którego działaniach głośno jest w Rzeszowie i regionie. Mam pytanie do Warchoła: Jaki ruch pan założył, co pan dobrego zrobił dla naszego miasta, jakie projekty pan zrealizował?

Nic pan nie założył, niczego pan nie zrobił. A w kampanii gra pan nieuczciwie, bo przywozi pan do miasta nie swoje pieniądze I rozdaje je pan z uśmiechem na twarzy strażakom, szpitalom. Te pieniądze są z Funduszu Sprawiedliwości, który miał być przeznaczony dla ofiar przemocy, bitych kobiet I dzieci. Nie wstyd panu?

Spot skomentowały do tej pory cztery osoby.

– Ten spot mimo, iż być może prawdziwy – to kompletnie nie na miejscu. Totalna żenada… Panu Warchołowi polecałbym zająć się swoją osobą, nie konkurencją bo takie podchody to poziom podstawówki a wydaje mi się, że tą pan poseł już dawno skończył prawda? – napisał jeden z komentujących.

Czytaj też  "Rzeszowianki, wasz głos może być decydujący"

– Co to w ogóle ma być. I na to idą pieniądze? Może i miało być humorystycznie a wyszła totalna żenada. Nie popieram takich zachowań bo to nie przedszkole – to komentarz drugiej osoby.

Pan Warchoł ani mnie ziębi, ani grzeje.

Ale nie mogę znieść ludzi, którym się wydaje, że jak są wiceministrem sprawiedliwości, to im wszystko wolno.

Nie panie Warchoł, nie wolno.

Nic pan nie wie o naszym mieście, wygaduje pan bzdury na temat inwestycji, które by pan zrealizował, podpiera się pan byłym prezydentem Tadeuszem Ferencem.

To nic nie da. Nam nie potrzeba prezydenta, którego przywieziono z Warszawy w teczce, my chcemy swojego prezydenta. I takiego sobie wybierzemy.

Jestem tego pewna.

Małgorzata Froń

Subskrybuj Wątek
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Facebook