Rzeszow Info

Jesteśmy portalem obywatelskim! Chcesz pisać o Rzeszowie i Rzeszowiakach? A może czujesz się na siłach redagować któryś z naszych działów? Skontaktuj się z nami – chcemy wspierać i współpracować ze wszystkimi którzy tworzą nasze miasto. Dowiedz się Więcej
Jesteśmy portalem obywatelskim! Chcesz pisać o Rzeszowie i Rzeszowiakach? A może czujesz się na siłach redagować któryś z naszych działów? Skontaktuj się z nami – chcemy wspierać i współpracować ze wszystkimi którzy tworzą nasze miasto. Dowiedz się Więcej

Trzecie miejsce w konkursie University BOSS dla studentów WSIiZ Rzeszów

Studenci Finansowego Koła Naukowego FLOW z Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie zajęli trzecie miejsce w konkursie University BOSS.

Skład drużyny, która wzięła udział w konkursie:

  • Anna Gacek (drugi rok na kierunku Zarządzanie, studia I stopnia),
  • Marlena Szczur (drugi rok na kierunku Zarządzanie, studia anglojęzyczne I stopnia)
  • Jakub Boratyn (drugi rok na kierunku Zarządzanie, studia I stopnia)

University BOSS to międzynarodowy konkurs biznesowy organizowany przez firmę REVAS Business Simulation Games. Konkurs jest skierowany do studentów uczelni z Europy i Indii.

W konkursie wykorzystano symulacje biznesowe, które pozwoliły uczestnikom sprawdzić swoje siły w prowadzeniu własnego biznesu. Przez 5 kolejnych tygodni (tj. 7 symulacyjnych miesięcy) uczestnicy konkursu prowadzili wirtualne biura podróży, które rywalizowały między sobą o zainteresowanie klientów i najwyższe pozycje na rynku. Kierowane przez nich biuro podróży nazwali „TraWell”.

Udział w konkursie umożliwił mi m. in. zapoznanie się z zagadnieniami zarządzania zasobami występującymi w firmie. Dzięki symulacji mogliśmy bez angażowania własnych pieniędzy sprawdzić się w prowadzeniu przedsiębiorstwa. To niezwykłe doświadczenie otworzyło nam oczy i ukazało, jak obciążające jest podejmowanie decyzji w biznesie, na które czasami wpływ mają zdarzenia losowe. Nie wszystko da się przewidzieć, jednak prognozowanie, planowanie i dokładna analiza działań konkurencji i aktualnych trendów na rynku pozwala ograniczyć ryzyko i osiągać dobre rezultaty – mówi Jakub Boratyn, członek zespołu TraWell. 

Czytaj też  "Nowa Demokracja TAK" na Podkarpaciu rośnie w siłę. Kim jest jej lider regionalny?
Subskrybuj Wątek
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze