Rzeszow Info

Jesteśmy portalem obywatelskim! Chcesz pisać o Rzeszowie i Rzeszowiakach? A może czujesz się na siłach redagować któryś z naszych działów? Skontaktuj się z nami – chcemy wspierać i współpracować ze wszystkimi którzy tworzą nasze miasto. Dowiedz się Więcej
Jesteśmy portalem obywatelskim! Chcesz pisać o Rzeszowie i Rzeszowiakach? A może czujesz się na siłach redagować któryś z naszych działów? Skontaktuj się z nami – chcemy wspierać i współpracować ze wszystkimi którzy tworzą nasze miasto. Dowiedz się Więcej

The Freeborn Brothers: kolejny koncert w ramach cyklu Estrada Studia Live

Już 5 marca o godzinie 20.00 w ramach Estrada Studio Live zagra The Freeborn Brothers. Koncert będzie transmitowany bezpłatnie na żywo na profilu Facebooka i na kanale YouTube Estrady Rzeszowskiej.

Zespół, który zdobył 400000 wyświetleń

Szczególny rozgłos w social mediach i portalach internetowych zyskał dzięki materiałowi, który został okrzyknięty hitem sieci. Spontanicznie nagrane wideo zamieszczone na kanale You Tube Freedom Brothers uchwyciło moment wykonywania przez zespół pieśni żałobnej na cześć policyjnej Alfy Romeo wciąganej na lawetę podczas Maratonu w Rzeszowie. Dzięki poczuciu humoru i dużej dawce dystansu stworzyli viral, który w ciągu pierwszego tygodnia zdobył 400000 wyświetleń.

Zespół the Freeborn Brothers to zupełnie unikatowe zjawisko na polskiej scenie muzycznej. W swojej twórczości łączą z powodzeniem brzmienie banjo z południa USA z melancholijnym akordeonem i żywiołową, bałkańską orkiestrą dętą. Ich występy to prawdziwy ,,cyrk osobliwości”, który porywa publiczność do szalonej zabawy. Występy są pełne niewyczerpalnych pokładów energii i improwizacji oraz teatralnej i kabaretowej atmosfery.

Czytaj też  Letnie Brzmienia 2023 w Rzeszowie - nadchodzi muzyczne lato

Estrada Studio Live

Estrada Studio Live to cykl koncertów online organizowanych przez Estradę Rzeszowską w Estrada Studio. Każde z wydarzeń jest transmitowane bezpłatnie na profilu Facebooka oraz na kanale You Tube Estrady. W ramach przedsięwzięcia online swoje koncerty zagrali już Rockway, Tension Zero i Gypsy and The Acid Queeen. Artyści zapraszani do projektu są reprezentantami różnych nurtów muzycznych. Łączą ich natomiast podkarpackie korzenie. Celem koncertów Estrada Studio Live jest umożliwienie artystom prezentowania swojego dorobku w trudnych czach pandemii, a także zwiększenie dostępności do kultury dla mieszkańców Rzeszowa, okolic i wszystkich zainteresowanych.

Subskrybuj Wątek
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze