poniedziałek, 19 kwietniaWiadomości które się liczą

Targi budownictwa w Rzeszowie a koronawirus

targi budownictwa

W najbliższy weekend, 6-8 marca w Rzeszowie odbędą się targi budownictwa organizowane przez MTR (Międzynarodowe Targi Rzeszowskie). Swoją obecność na targach potwierdziło już ponad 200 wystawców. Plan wydarzenia obejmuje też I Podkarpacki Kongres Budownictwa Infrastrukturalnego (6 marca) oraz III Kongres Smart Project, Building & City (7 marca). Czy koronawirus może przyczynić się do odwołania wydarzenia?

Targi budownictwa a koronawirus

MTR wydało oświadczenie, w którym zapewnia, że „w związku z informacjami o koronawirusie COVID-19, podczas organizowanych w Rzeszowie Targów Budownictwa EXPO DOM 6-8 marca 2020 zostaną zachowane wszystkie procedury sanitarne zalecane przez Głównego Inspektora Sanitarnego. Na Hali PODPROMIE umieszczone zostaną pojemniki z płynem dezynfekcyjnym. Międzynarodowe Targi Rzeszowskie na bieżąco monitorują komunikaty Międzynarodowej Organizacji Zdrowia (WHO), polskiego Ministerstwa Zdrowia oraz sytuację w sąsiednich miastach i regionach”.

Na ten moment nie przewiduje się odwołania targów. Do tej pory zresztą nie odnotowano żadnego przypadku zarażenia koronawirusem w Polsce.

Subskrybuj Wątek
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze