Kandydat na prezydenta Rzeszowa Grzegorz Braun został wykluczony z debaty w Radiu ZET za używanie obraźliwych słów. Prowadzący Andrzej Stankiewicz zadecydował o tym, gdy Braun o ewentualnym marszu środowiska LGBT w Rzeszowie powiedział, że nie będzie przyzwolenia na promocję dewiacji, a potem nazwał ministra zdrowia "szkolonym psychopatą".
Grzegorz Braun został wyrzucony z debaty przed wyborami na prezydenta Rzeszowa w ramach programu "7 dzień tygodnia". Poseł Konfederacji i kandydat na prezydenta tego miasta dostał dwa ostrzeżenia od prowadzącego za używanie obraźliwego języka. Stankiewicz długo był cierpliwy i prosił Brauna, aby ten nie używał wobec mniejszości seksualnych określenia dewiacje.
Nie wytrzymał, kiedy po pytaniu do Ewy Leniart o możliwe obostrzenia na jesieni, Braun określił ministra zdrowia Adama Niedzielskiego "szkolonym psychopatą". W tej sytuacji Andrzej Stankiewicz wykluczył Brauna z udziału w debacie Radia ZET. Połączenie z nim zostało przerwane.
Małgorzata Froń



![„Wilija” – niezwykły film o dawnym Podkarpaciu. Zobacz, jak wyglądały święta 100 lat temu [WIDEO, ZDJĘCIA] „Wilija” – niezwykły film o dawnym Podkarpaciu. Zobacz, jak wyglądały święta 100 lat temu [WIDEO, ZDJĘCIA]](https://static2.rzeszow-info.pl/data/articles/sm-4x3-wilija-niezwykly-film-o-dawnym-podkarpaciu-zobacz-jak-wygladaly-swieta-100-lat-temu-wideo-zd-1766914140.png)

Napisz komentarz
Komentarze