Rzeszow Info

Jesteśmy portalem obywatelskim! Chcesz pisać o Rzeszowie i Rzeszowiakach? A może czujesz się na siłach redagować któryś z naszych działów? Skontaktuj się z nami – chcemy wspierać i współpracować ze wszystkimi którzy tworzą nasze miasto. Dowiedz się Więcej
Jesteśmy portalem obywatelskim! Chcesz pisać o Rzeszowie i Rzeszowiakach? A może czujesz się na siłach redagować któryś z naszych działów? Skontaktuj się z nami – chcemy wspierać i współpracować ze wszystkimi którzy tworzą nasze miasto. Dowiedz się Więcej

Spisz się przez Internet i graj o nagrody w loterii

Udział w spisie powszechnym jest obowiązkowy dla wszystkich obywateli,  dlatego warto pamiętać o dopełnieniu tej formalności. Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań trwa od 1 kwietnia do 30 września. 

 

Jest kilka metod za pomocą których można się spisać:

 1. spis internetowy – respondenci wpisują odpowiednie informacje na stronie internetowej Narodowego Spisu. Do zalogowania się można użyć profilu zaufanego, konta bankowego lub numeru PESEL.
 2. spis telefoniczny – należy zadzwonić na specjalną infolinię dostępną od poniedziałku do piątku, w godzinach od 8:00 do 18:00 pod numerem 222 799 999. Linię obsługują pracownicy statystyki publicznej
 3. spis przez rachmistrzów – osoby, które z różnych powodów nie będą mogły skorzystać z formularza dostępnego w internecie, ani ze specjalnej infolinii, zostaną spisane przez rachmistrzów. Ze względu ma sytuację epidemiologiczną wywiady prowadzone bezpośrednio nie będą się odbywać aż do odwołania.

 

Graj o nagrody w loterii

Jeśli zdecydujesz się na spis internetowy, możesz wziąć udział także w loterii. Należy pamiętać, że tylko spisanie się przez Internet daje możliwość wzięcia udziału w loterii. Aby to zrobić, wystarczy wykonać kilka kroków:

 • Wejdź na stronę spis.gov.pl i spisz się w dogodnej dla siebie chwil
 • Pobierz unikatowy kod uprawniający do udziału w loterii
 • Zgłoś go na stronie loteria.spis.gov.pl
Czytaj też  Wojskowe Targi Służby i Pracy w Boguchwale

Nagrody

Przyjmowanie zgłoszeń do loterii trwa od 22 kwietnia 2021 r. do 7 lipca 2021 r. Do wygrania będą karty przedpłacone o wartości 500 zł, 1000 zł oraz samochody osobowe. W finałowym losowaniu wezmą udział wszyscy, którzy dokonają zgłoszenia do loterii – nawet te osoby, które wygrały już wcześniej nagrody. Im wcześniej  spiszemy się przez Internet i zgłosimy do loterii, tym mamy więcej szans na wygraną – będzie można uczestniczyć w większej liczbie losowań. Losowania odbędą się w kilku terminach:

 • 07.05. 2021 r.
 • 21.05.2021 r.
 • 08.06.2021 r.
 • 18.06.2021 r.
 • 02.07.2021 r.
 • 09.07.2021 r.
 • 14.07.2021 r. – Finałowe losowanie samochodów 

 

Subskrybuj Wątek
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze