sobota, 18 wrześniaWiadomości które się liczą
Shadow

Rzeszów w konkursie Świeć się z Energą

W I etapie ,,Świeć się z Energą” spośród 188 miast wyłoniono 16 finalistów. Podkarpackie reprezentuje Rzeszów, który wygrał w I etapie konkursu.

Wystartowała 12 edycja ,,Świeć się Energą”, ogólnopolskiego plebiscytu, w którym wybierane są najpiękniejsze iluminacje rozświetlające polskie miasta. W każdym województwie wybrany został 1 reprezentant.  Wszyscy finaliści otrzymają nagrodę o wartości 10 tys. zł. Każdy, kto chce wesprzeć dane miasto swoim głosem, może to zrobić na stronie SwiecSie.pl. Można obejrzeć galerię zdjęć kandydatów i zagłosować na swojego faworyta. Zwycięzca zdobędzie tytuł ,,Świetlnej Stolicy Polski” oraz nagrodę główną o łącznej wartości 40 tys. zł, sprzęt AGD i lampy UV ufundowane przez Energę z Grupy ORLEN na wsparcie dla mieszkańców zwycięskiego miasta! ,,Świeć się z Energą” od lat cieszy się dużym zainteresowaniem miast i zaangażowaniem lokalnych społeczności. W ubiegłych latach triumfowały takie miasta jak: Bielsko-Biała, Rzeszów, Szczecin, Zamość oraz Sędziszów Małopolski.

Finał zabawy rozpoczął się 7 stycznia 2021 i potrwa do 25 stycznia 2021 r. Szanse na zwycięstwo zwiększa zaangażowanie bliskich i znajomych np. poprzez udostępnienie strony do głosowania w mediach społecznościowych. Im więcej osób włączy się do promocji swojej miejscowości i będzie codziennie oddawać głos, tym lepiej dla jej kandydatury.

Czytaj też  Rzeszowscy rowerzyści mogą jeździć po buspasach

Gdzie trafia nagroda od Energi?

Od początku akcji wsparcie trafiło do podopiecznych z ponad 200 placówek w całej Polsce. Co roku do potrzebujących trafiają lodówki, pralki oraz mniejsze sprzęty AGD, które pozwalają ograniczyć zużycie energii elektrycznej wody, przyczyniając się jednocześnie do większej troski o środowisko naturalne.

Subskrybuj Wątek
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Facebook