sobota, 18 wrześniaWiadomości które się liczą
Shadow

Posprzątaj Rzeszów. Możesz dostać książkę!

Już 18 września 2021 odbędzie się ogólnopolska edycja akcji „Książka za worek śmieci”. Tym razem zapraszamy do wspólnego sprzątania 16 wojewódzkich miast Polski. Rzeszów też.

Akcja ma zachęcić mieszkańców Rzeszowa do wspólnego działania na rzecz środowiska. Dlatego wspólnie ruszymy w teren, by posprzątać te miejsca, które wymagają naszej interwencji. Na zarejestrowanych uczestników czekają książki!

Dla uczestników akcji w Rzeszowie przeznaczyliśmy 50 książek. Otrzymają je Ci, którzy jako pierwsi wypełnią formularz rejestracyjny, a w dniu wydarzenia wezmą udział we wspólnym sprzątaniu.

XVIII edycja akcji odbywa się dzięki wsparciu Partnera Strategicznego – organizacji odzysku ASEKOL PL S.A., utworzonej w celu realizacji obowiązków firm wprowadzających na rynek polski sprzęt elektryczny i elektroniczny, baterie oraz opakowania oraz prowadzenia publicznych kampanii edukacyjnych.

Jak się zarejestrować?

Aby zarejestrować swój udział w akcji w Rzeszowie wypełnij formularz załączony w linku poniżej. Przyjmujemy tylko indywidualne zgłoszenia.
RZESZÓW – LINK DO REJESTRACJI
https://forms.gle/cmUsHS9zeKp4nXFz8

Osoby niepełnoletnie mogą brać udział w akcji wyłącznie pod opieką rodziców lub opiekunów prawnych. Nie trzeba ich rejestrować. Dla maluchów przewidujemy dodatkową, limitowaną pulę książek. Szczegóły znajdziesz w regulaminie akcji.

Gdzie i kiedy zbiórka?

W Rzeszowie będziemy sprzątać okolice Żwirowni. Spotykamy się w sobotę, 18.09.2021, o godzinie 10., na parkingu przy placu zabaw wjazd od ul. Grabskiego. Dokładną lokalizację punktu zbiórki uczestników akcji w Rzeszowie znajdziesz tutaj: https://maps.app.goo.gl/2qbGfxGaWheaEz4C9

Czytaj też  Spotkanie z Magdą Umer w Ogrodach Bernardyńskich

KOORDYNATORZY AKCJI

W punkcie zbiórki będą na Was czekać koordynatorzy. Po przybyciu na miejsce zgłoś im swoją obecność. Koordynatorzy wręczą Ci worki i rękawice, a kiedy zbiorą się wszyscy uczestnicy – przekażą dalsze instrukcje.

NASZE ZALECENIA

Ze względu na zagrożenie COVID-19, prosimy o zakrywanie nosa i ust w punkcie zbiórki uczestników oraz dezynfekcję rąk. Na miejscu dostępny będzie płyn do dezynfekcji. Na akcję sprzątania załóż pełne, wysokie buty, długie spodnie i nakrycie głowy. Na dzień przed wydarzeniem sprawdź pogodę. Na wypadek deszczu załóż nieprzemakalną odzież. W przypadku wysokich temperatur chroń głowę przed słońcem. Weź ze sobą także zapas wody i przekąski. Sprzątanie to praca fizyczna i przyda się zastrzyk energii. Może przydać nie repelent na komary. Zabierz też plecak na książkę, którą otrzymasz w podziękowaniu za udział w akcji.
Regulamin akcji znajdziecie na www.annajaklewicz.pl

maf

Subskrybuj Wątek
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Facebook