sobota, 18 wrześniaWiadomości które się liczą
Shadow

Policjant po służbie zatrzymał mężczyznę, który kopał w samochód

W nocy z soboty na niedzielę policjant ze swojego mieszkania zauważył mężczyznę, który kopał w zaparkowane samochody. Okazało się, że 49-latek ma we krwi około 2 promile alkoholu.

Do zdarzenia doszło z soboty na niedzielę (2-3 stycznia) jednak KMP w Rzeszowie informuje o nim dopiero dzisiaj (8 stycznia). Na parkingu przy ulicy Krakowskiej jeden z mężczyzn kopał w zaparkowane samochody. Z okna bloku zauważył go mieszkający tam policjant. Mimo, że był po służbie, widząc zachowanie mężczyzny, podjął interwencję. Obezwładnił go, zatrzymał i poinformował funkcjonariuszy. 49-latek był nietrzeźwy i agresywny. Policjanci doprowadzili go do izby wytrzeźwień, gdzie okazało się, że mężczyzna miał we krwi ponad 2,3 promile alkoholu.

Policjantom udało się ustalić, że mieszkaniec Rzeszowa poważnie uszkodził jedno z zaparkowanych aut. Funkcjonariusze z miejscowego komisariatu prowadzą teraz postępowanie w kierunku uszkodzenia mienia. Właściciel pojazdu złożył wniosek o ściganie i wycenił straty na 1,5 tys. złotych.

Czytaj też  Latamy do Oslo
Subskrybuj Wątek
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Facebook