Samochód został zauważony około godziny 19:30 przez funkcjonariuszy policji przy skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Sikorskiego. Miał niesprawne oświetlenie i uszkodzony przód. Kierujący samochodem został zatrzymany do kontroli.
Osobą, która kierowała autem okazał 41-letni mieszkaniec województwa śląskiego. Nie posiadał on uprawnień do kierowania pojazdami. Badanie alkomatem wykazało, że miał promil alkoholu we krwi.
Mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdem, a jego samochód był uszkodzony i nie miał aktualnych badań technicznych. 41-latek nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i przodem swojego samochodu uderzył w inne auto. Następnie odjechał z miejsca zdarzenia.
- przekazała Komenda w Łańcucie.
Co ciekawe 41- latek był również poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Noc spędził w policyjnym areszcie. Otrzymał zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwym. Został także przewieziony do odbycia kary więzienia w zakładzie karnym.




![Wielki Czwartek w katedrze rzeszowskiej – Eucharystia źródłem misji każdego wiernego [ZDJĘCIA] Wielki Czwartek w katedrze rzeszowskiej – Eucharystia źródłem misji każdego wiernego [ZDJĘCIA]](https://static2.rzeszow-info.pl/data/articles/sm-4x3-wielki-czwartek-w-katedrze-rzeszowskiej-eucharystia-zrodlem-misji-kazdego-wiernego-zdjecia-1775201189.jpg)
Napisz komentarz
Komentarze