sobota, 31 lipcaWiadomości które się liczą
Shadow

Piątkowa Strefa Relaksu na osiedlu Budziwój

Rzeszowski Dom Kultury uruchamia Piątkową Strefę Relaksu, która zachęca mieszkańców Rzeszowa do spędzania czasu na świeżym powietrzu i skorzystania z bezpłatnych atrakcji.

Piątkowa Strefa Relaksu to nowa inicjatywa Rzeszowskiego Domu Kultury przygotowana w ramach akcji miejskiej „Atrakcje na wakacje”, która obejmuje ponad 250 różnorodnych wydarzeń na terenie Rzeszowa.

Przestrzeń wydarzenia zostanie podzielona na trzy strefy – strefę chill, strefę camping oraz strefę active. Dzięki wytyczeniu poszczególnych stref, miejsce to będzie przeznaczone zarówno dla osób aktywnie spędzających swój wolny czas, jak i dla tych, którzy relaksują się przy dźwiękach muzyki, czytając książkę lub spędzając czas ze znajomymi. Wielkim finałem wydarzenia będzie kolejna już odsłona rowerowego kina plenerowego. Cotygodniowe spotkania będą odbywać się na placu zielonym przy RDK na osiedlu Budziwój przy ulicy Herbowej 3.

Harmonogram Piątkowej Strefy Relaksu

  • 23 lipca 2021 r., godz. 17:00
    Strefa chill, strefa camping, strefa active: na miejscu dostępne książki, gry planszowe oraz pyszna lemoniada
  • 30 lipca 2021 r., godz. 17:00
    Strefa chill, strefa camping, strefa active: na miejscu dostępne książki, gry planszowe, zaplatanie warkoczyków oraz pyszna lemoniada
  • 6 sierpnia 2021 r., godz. 21:00
    Rowerowe kino plenerowe – seans filmowy w plenerze

Wstęp na wszystkie spotkania w ramach Piątkowej Strefy Relaksu jest bezpłatny.

Subskrybuj Wątek
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Facebook