Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu

Pewna wygrana Resovii Rzeszów z Chojniczanką 3:1

FB_IMG_1684147170457
Resovia Rzeszów wygrała pewnie z Chojniczanką 3:1. Mecz został „ustawiony” w pierwszych 45 minutach spotkania. Resovia zajmuje 12 miejsce w tabeli Fortuna 1 Ligi. Do końca sezonu zostały trzy kolejki.

Gospodarze doskonali weszli w mecz bo już w 3 minucie spotkania gola po podaniu Kałahura strzelił Mikulec. Goście po takim początku starali się wyrównać. Blisko celu był Mazka, który trafił w słupek. W 30 minucie było już 2:0 dla gospodarzy. Mróz rozegrał „klepkę” z Mikulcem a ten podwyższył wynik na 2:0.

W 39 minucie było już 3:0. Mikulec podał do Antonika, który z dziecinną łatwością ograł Raburskiego i podwyższył na 3:0. Jeszcze przed przerwą Chojniczanka miała możliwość zdobyć bramkę na 3:1, ale czujność zachował Pindroch.

Resovia po zmianie stron miała kilka swoich okazji, ale ich nie wykorzystała. W 62 minucie honorowego gola strzelił Skrzypczak z rzutu karnego. Parę chwil później mogło być 4:1, ale po strzale z głowy Mroza piłka odbiła się od poprzeczki. Drugą świetną okazję do podwyższenia wyniku Resovia miała w 85 minucie, gdy po kontrze Mróz trafił Kuchtę w nogi. .

Apklan Resovia – Chojniczanka 3-1 (3-0)

Bramki: 1-0 Mikulec 3, 2-0 Mróz 30, 3-0 Antonik 39, 3-1 Skrzypczak 62.

Resovia Rzeszów: Pindroch – Adamski, Komor, Hoogenhout, Kałahur – Bąk, Kanach (62. Górski) – Mikulec (79. Vieira), Mróz, Antonik (67. Lahaire) – Sylvestr (62. Wasiluk). Trener Mirosław Hajdo.

Chojniczanka Chojnice: Kuchta – Raburski (46. Korczyc), Grolik, Bartosiak, Mikołajczyk (46. Niepsuj) – Karbowy (71. Mikołajczak), Kalinkowski, Ryczkowski, Mazek – Skrzypczak, Tuszyński. Trener: Krzysztof Brede.