sobota, 18 wrześniaWiadomości które się liczą
Shadow

Otwarcie rzeszowskich restauracji

koronawirus Podkarpacie

W Polsce, coraz większą popularność zyskuje  hasztag ,,otwieraMY”. 14 stycznia br. Podhale zapowiedziało otwarcie swoich biznesów. Podobne postulaty podjęła cała Polska. Teraz bunt dotarł także do Rzeszowa. Restauratorzy zapowiedzieli otwarcie swoich lokali już w piątek (tj. 15 stycznia br.), a kolejni zamierzają pójść ich śladem w poniedziałek (tj. 18 stycznia br.).

Wsparcie dla zdesperowanych przedsiębiorców zaoferowali politycy opozycji: Konfederacji i Lewicy, a także Strajk Przedsiębiorców Pawła Tanajny. Na Facebooku powstała lokalna grupa – otwieraMY Rzeszów& Podkarpackie. Grupa ta zawiera informacje o kolejnych otwartych firmach, a także zapewnia porady prawne. To grupa nie tylko dla przedsiębiorców, ale także i dla klientów, to z niej dowiedzą się, które lokale są otwarte, pomimo lockdown’u.

W piątek otwarły się już: Soda Pub Rzeszów oraz Rambla Cocktail&Music Pub. A także Icfkarting Rzeszów, czyli tor kartingowy. Natomiast otwarcie w poniedziałek oficjalnie ogłosiły Ohh Burrito i Piwnica Pizzeria Pub.

Soda Pub zaprasza zwolenników Konfederacji i Strajku Przedsiębiorców na ,,spotkania”. Chętni do udziału w wydarzeniu będą musieli, przed wejściem, wypełnić deklarację wstępu do partii Strajku Przedsiębiorców.

Czytaj też  17-latek wjechał w ogrodzenie. Policjanci znaleźli przy nim narkotyki
Subskrybuj Wątek
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Facebook