sobota, 18 wrześniaWiadomości które się liczą
Shadow

Nie jesteś zameldowany w Rzeszowie? Spodziewaj się, że urzędnicy Cię odwiedzą

maski z filtrem

Urząd Miasta Rzeszowa zapowiedział, ze niezameldowani mieszkańcy Rzeszowa mogą spodziewać się w najbliższym czasie, że do ich mieszkań i domów zapukają urzędnicy.

,,Mieszkam w Rzeszowie”

Rusza kolejna edycja loterii ,,Mieszkam w Rzeszowie”, w której ratusz ma zachęcać do zameldowania się w mieście tych, którzy jeszcze tego nie zrobili. Wiąże się to z loterią, w której można wziąć udział, jeśli osoby niezameldowane zrobią to w odpowiednim czasie. W tym roku loteria będzie trwała cały rok!  Losowanie nagród będzie odbywało się co miesiąc. Jednak to nie wszystko – oprócz tego 2 razy w roku odbędzie się większe losowanie z bardziej kosztownymi nagrodami.

Rzeszowscy urzędnicy opierają się na analizach deklaracji śmieciowych, zużycia prądu i wody – to stąd mogą przypuszczać, w jakich blokach jest najwięcej niezameldowanych mieszkańców. Urzędnicy chcą zachęcić ludzi, aby meldowali się w Rzeszowie za pośrednictwem Internetu. Każdy urzędnik będzie posiadał legitymację z podpisem urzędu miasta, więc nie trzeba obawiać się oszustwa.

Czytaj też  Podwójne dno wskazał czujny i niezawodny nos Lucy
Subskrybuj Wątek
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Facebook