poniedziałek, 19 kwietniaWiadomości które się liczą

Maraton Fitness z okazji Dnia Kobiet

Mamy nietypową sytuację w tym roku, nic jednak nie stoi na przeszkodzie by świętować Dzień Kobiet w domu, a przy okazji móc się odrobinę poruszać.

Maraton fitness

Rzeszowski Dom Kultury zaprasza na IV edycję Maratonu Fitness z okazji Dnia Kobiet, który odbędzie się w tym roku w formie online. 6 marca br. o godzinie 11:00 na facebookowym profilu Rzeszowskiego Domu Kultury odbędzie się transmisja na żywo. Maraton dedykowany jest wszystkim kobietom, a jego ideą przewodnią będzie kultywowanie zdrowego stylu życia w oparciu o aktywność fizyczną, zdrowe odżywianie, a także codzienną pielęgnację.

Podczas tegorocznej edycji Maratonu zaplanowano 4 rodzaje zajęć ruchowych, w których skład wchodzą:

–> taneczna rozgrzewka Warm Up, którą poprowadzi Magda Matuszczek – instruktor tańca w Rzeszowskim Domu Kultury

–> trening Full Body Workout, który poprowadzi Joanna Dziedzic – certyfikowany trener personalny

–> trening HIT oraz trening Pilates, które poprowadzi Katarzyna Kuca – trener personalny oraz instruktor fitnessu w Rzeszowskim Domu Kultury.

Vochery

Aby uczcić ten wyjątkowy dzień, w wydarzenie zaangażowane będą firmy oraz przedsiębiorcy z branży beauty, którzy przygotowali dla najbardziej zaangażowanych uczestników nagrody, w postaci voucherów. A także upominki, które zostaną wręczone w ramach konkursu ,,Ćwiczę z Rzeszowskim Domem Kultury”.

 

Subskrybuj Wątek
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze