Rzeszow Info

Jesteśmy portalem obywatelskim! Chcesz pisać o Rzeszowie i Rzeszowiakach? A może czujesz się na siłach redagować któryś z naszych działów? Skontaktuj się z nami – chcemy wspierać i współpracować ze wszystkimi którzy tworzą nasze miasto. Dowiedz się Więcej
Jesteśmy portalem obywatelskim! Chcesz pisać o Rzeszowie i Rzeszowiakach? A może czujesz się na siłach redagować któryś z naszych działów? Skontaktuj się z nami – chcemy wspierać i współpracować ze wszystkimi którzy tworzą nasze miasto. Dowiedz się Więcej

Letnie Brzmienia 2023 w Rzeszowie. Ruszyła sprzedaż karnetów

Letnie Brzmienia w przyszłym roku w Rzeszowie odbędą się w dniach 7-8 lipca w zupełnie nowej formule. Karnety są już dostępne w sprzedaży!

– W 2023 roku to my podróżujemy do Ciebie, tym razem na dłużej i tylko raz. Przez 9 letnich weekendów, od czerwca do września, odwiedzimy 9 miast, by dać Ci okazję do przeżycia wyjątkowego muzycznego rendez-vous. W centrum Twojego codziennego życia na te 2 dni stworzymy taneczny świat dla Ciebie i Twoich bliskich. Poczuj moc muzyki – z sobą, wśród przyjaciół – tak, jak lubisz najbardziej – informują organizatorzy. 

Letnie Brzmienia ponownie w Rzeszowie

niezapomnianą atmosferę i muzyczne emocje zadbają jak zawsze Twoi ulubieni artyści i artystki. W wakacje będziemy mogli zobaczyć i usłyszeć się weekendowo: w Bielsku-Białej, Krakowie, Rzeszowie, Lublinie, Warszawie, Łodzi, we Wrocławiu, w Gdańsku i Poznaniu.

Przypomnijmy, że do tej pory, czyli podczas trzech edycji wydarzenia, wystąpiła plejada gwiazd, w tym m.in. Sanah, Mrozu, Zalewski, Hania Rani, Nosowska, Vito Bambino, Ralph Kaminski, Kwiat Jabłoni, Brodka, Mikromusic, Błażej Król, Artur Rojek, Bitamina, Mery Spolsky, Natalia Przybysz, Tymek, Kortez, Sobel, Karaś/Rogucki, Ania Dąbrowska, Kult, Kuba Badach, Daria Zawiałow, Igo i Kaśka Sochacka.

Czytaj też  Niewybuch z okresu II wojny światowej znaleziony podczas prac rolnych

Harmonogram koncertów 2023:

  • Bielsko-Biała / 23–24 czerwca
  • Kraków / 30 czerwca – 1 lipca
  • Rzeszów / 7–8 lipca
  • Lublin / 21–22 lipca
  • Warszawa / 28–29 lipca
  • Łódź / 4–5 sierpnia
  • Wrocław / 18–19 sierpnia
  • Gdańsk / 25–26 sierpnia
  • Poznań / 1–2 września

Letnie Brzmienia 2023 w nowym, festiwalowym klimacie to seria weekendowych koncertów najlepszych polskich artystów i artystek z kręgu popu, rocka, muzyki elektronicznej i alternatywy, którzy wyznaczają trendy.

To też mnóstwo wydarzeń specjalnych, interaktywnych dla publiczności. Projekt poznańskiej agencji Good Taste Production wyróżnia coś jeszcze – Letnie Brzmienia pobudzają miejską przestrzeń przy współpracy lokalnych społeczności. Więcej na https://www.eventim.pl/campaign/letniebrzmienia/?affiliate=GTP

plakat wydarzenia

Subskrybuj Wątek
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze