Rzeszow Info

Jesteśmy portalem obywatelskim! Chcesz pisać o Rzeszowie i Rzeszowiakach? A może czujesz się na siłach redagować któryś z naszych działów? Skontaktuj się z nami – chcemy wspierać i współpracować ze wszystkimi którzy tworzą nasze miasto. Dowiedz się Więcej
Jesteśmy portalem obywatelskim! Chcesz pisać o Rzeszowie i Rzeszowiakach? A może czujesz się na siłach redagować któryś z naszych działów? Skontaktuj się z nami – chcemy wspierać i współpracować ze wszystkimi którzy tworzą nasze miasto. Dowiedz się Więcej

Letnie Brzmienia 2023 w Rzeszowie – nadchodzi muzyczne lato

MROZU, Nosowska, Kacperczyk, Brodka i projekt specjalny BABIE LATO na czele Letnich Brzmień 2023 w Rzeszowie.

– W 2023 roku to my podróżujemy do Ciebie, tym razem na dłużej i tylko raz. W centrum twojego codziennego życia na te 2 dni stworzymy taneczny świat dla ciebie i twoich bliskich. Poczuj moc muzyki – z sobą, wśród przyjaciół – tak jak lubisz najbardziej. O letnią atmosferę, radość i muzyczne emocje w rzeszowskim parku Sybiraków zadbają jak zawsze najgorętsze polskie muzyczne nazwiska – zachęcają organizatorzy. 

Letnie Brzmienia 2023 w Rzeszowie. Kto na nich wystąpi?

W line-upie Letnich Brzmień w Rzeszowie pojawia się ich weteran – MROZU, dla którego ten cykl to „nie tylko koncerty, lecz także spotkanie w gronie przyjaciół i rodziny”, oraz niekwestionowana królowa dystansu i mistrzyni słowa Nosowska.

BABIE LATO to międzypokoleniowy projekt, gromadzący na jednej scenie przedstawicielki różnych światów muzycznych. Opiekę artystyczną nad premierową odsłoną projektu w tym roku objęła Natalia Kukulska, która zaprosiła do współpracy inspirujące artystki młodego pokolenia. 

– Wakacje wypełnimy muzycznym BABIM LATEM, w którym jest miejsce na subtelną czułość i zahartowaną, bezkompromisową kobiecość. Muzyką opowiemy, jak widzimy rolę współczesnej kobiety i jak czerpać z tej siły – podkreśla Natalia Kukulska.

Imprezowe, energetyczne kawałki ze światowego repertuaru są utrzymane w letnim klimacie, będą oscylować wokół funkowych i klubowych nurtów z domieszką house’owych brzmień w stylu lat 90., R’n’B i soulu.

Do line-upu Letnich Brzmień w Rzeszowie dołączyły także szturmem zdobywająca uznanie Zalia oraz wyrazista i oryginalna Mery Spolsky. Szczerze ucieszy się również fanbase Brodki, której ostatni album „Sadza” spotkał się z doskonałym przyjęciem słuchaczy i środowiska. Piosenki pełne świeżości zaśpiewa też Natalia Szroeder.

Z kolei na koncertach zaserwuje rockowo-alternatywną mieszankę dźwięków, a pełni humoru bracia Kacperczyk zaproszą do dobrej zabawy. Pop inspirowany latami 90. zaprezentuje ARS LATRANS Orchestra, a niebanalne teksty w intrygującej, muzycznej oprawie poda Arek Kłusowski.

Na Letnich Brzmieniach w Rzeszowie zagra też ciekawy młody twórca Tynsky. W połowie kwietnia publiczność Letnich Brzmień pozna pełny muzyczny repertuar.

Rzeszów / 7–8.07.2023 / Park Sybiraków

MROZU, projekt specjalny BABIE LATO, Nosowska, Brodka, Kacperczyk, Natalia Kukulska, Zalia, Mery Spolsky, Natalia Szroeder, LemON, Arek Kłusowski, ARS LATRANS Orchestra, Tynsky. 

Letnie Brzmienia 2023 w festiwalowym klimacie to seria weekendowych koncertów najlepszych polskich artystów i artystek z kręgu popu, rocka, muzyki elektronicznej i alternatywy, którzy współcześnie wyznaczają trendy. To też mnóstwo wydarzeń specjalnych, interaktywnych dla publiczności. Projekt wyróżnia coś jeszcze – Letnie Brzmienia pobudzają miejską przestrzeń przy współpracy lokalnych społeczności.

KARNETY:

  • 299 zł – REGULAR dostępne do 31.05.2023 (godz. 11.59) lub do wyczerpania puli biletów
  • 359 zł – FINAL CALL dostępne od 31.05.2023 (godz. 12.00)

Karnety są dostępne w sprzedaży na www.letniebrzmienia.pl. Bilety jednodniowe trafią do sprzedaży w połowie kwietnia 2023 r. Dzieci do 6 roku życia wchodzą na teren festiwalu bezpłatnie.

Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko nabycia biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które uniemożliwią wejście na koncert.

Najnowsze informacje są dostępne w kanałach organizatora. Regulamin imprezy: https://www.erzeszow.pl/pl/41-miasto-rzeszow/1713-aktualnosci/72455-letnie-brzmienia-2023-w-rzeszowie-nadchodzi-muzyczne-lato.html i https://www.eventim.pl/campaign/letniebrzmienia/?affiliate=GTP

plakat wydarzenia

 

Czytaj też  Autobus ciepła wydał ponad 10 tysięcy ciepłych posiłków
Subskrybuj Wątek
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze