Rzeszow Info

Jesteśmy portalem obywatelskim! Chcesz pisać o Rzeszowie i Rzeszowiakach? A może czujesz się na siłach redagować któryś z naszych działów? Skontaktuj się z nami – chcemy wspierać i współpracować ze wszystkimi którzy tworzą nasze miasto. Dowiedz się Więcej
Jesteśmy portalem obywatelskim! Chcesz pisać o Rzeszowie i Rzeszowiakach? A może czujesz się na siłach redagować któryś z naszych działów? Skontaktuj się z nami – chcemy wspierać i współpracować ze wszystkimi którzy tworzą nasze miasto. Dowiedz się Więcej

I Targi Wędkarskie „Sów-Pol” już wkrótce w Rzeszowie

Liczba fanów wędkarstwa w Rzeszowie stale się zwiększa. Załoga sklepu wędkarskiego „Sów-Pol” doskonale zdaje sobie z tego sprawę i dlatego przygotowała prawdziwą gratkę dla każdego wędkarza!

Wnętrze sklepu “Sów-Pol” w Rzeszowie

Wędkarze z ul. Krzyżanowskiego w Rzeszowie

„Sów-Pol” to z pewnością jeden z największych sklepów wędkarskich na Podkarpaciu. Mieści się on przy ul. Krzyżanowskiego 4D. Stali klienci, a także obsługa na najwyższym poziomie przyczyniają się do tego, że panująca tam atmosfera z miejsca wprowadza gościa w odpowiedni klimat.

Jestem tu od początku istnienia tego sklepu. Powstał on w, bodajże, 2017 r. i cały czas jestem tu razem z nim, próbując go rozbudowywać – mówi Paweł Pyrda, jeden ze sprzedawców, a jednocześnie zapalony wędkarz.

Pan Paweł Pyrda, dzięki swojemu doświadczeniu, jest w stanie pomóc każdemu wędkarzowi

Wybór naszego rozmówcy nie był przypadkowy. Wchodząc bowiem do wnętrza sklepu, klient od razu może zwrócić uwagę na sporą liczbę pucharów i dyplomów za zajęcie 1. miejsca w podkarpackich konkursach wędkarskich. Wszystkie one należą do Pawła – zarówno on, jak i pozostali zatrudnieni w sklepie sprzedawcy, to znakomici wędkarze z wieloletnim doświadczeniem. W razie potrzeby, to właśnie oni czuwają nad tym, aby klienci opuścili sklep z odpowiednim dla nich sprzętem.

I Targi Wędkarskie

Dbając o ciągły rozwój, a także wychodząc naprzeciw starym oraz nowym klientom, załoga sklepu przygotowała wyjątkowe wydarzenie – w dniach 10-12 lutego 2023 r., w siedzibie sklepu, odbędą się I Targi Wędkarskie „Sów-Polu” w Rzeszowie.

Asortyment sklepu jest spory i na najwyższym poziomie

Targi to idealny czas, żeby zobaczyć i, przede wszystkim, dotknąć sprzętu, wziąć do ręki wędzisko i kołowrotek wybranej marki, zobaczyć nowości na sezon 2023… Nasi profesjonalni sprzedawcy, a zarazem doskonali wędkarze, są do Państwa dyspozycji – zapowiada Robert Sówka, właściciel sklepu.

Główną atrakcją Targów będzie loteria, podczas której klienci będą mogli zawalczyć o atrakcyjne nagrody. Zdecydowanie jedną z najbardziej atrakcyjnych z nich może być wędka PRESTON SUPERA FEDER o wartości aż 1.000,00 zł. Nagród będzie jednak o wiele więcej. A jeśli nawet komuś szczęście nie dopisze, to i tak wszystkich czekają liczne promocje, sięgające nawet 15-30%!

Na klientów sklepu czekają atrakcyjne nagrody

Niespodzianki czekają także na najmłodszych adeptów wędkarstwa. Wszystkie one będą całkowicie gratis. Co więcej, najmłodsi zyskają też możliwość obejrzenia w sklepowym akwarium ryb, które zamieszkują nasze zbiorniki wodne: leszczy, płotek, kiełbi, okoni, karasi, karpi i nie tylko.

W sklepie wędkarskim musi być również odpowiedni klimat

W dniach trwania targów przed sklepem będzie również prezentowana kompletna łódź wędkarska z silnikiem, echosondą, dwoma obrotowymi fotelami, która będzie również w ofercie dla klientów sklepu na 2023 r.

Goście specjalni

Z okazji wydarzenia, do Rzeszowa przyjadą wybitni specjaliści, a wręcz gwiazdy polskiego wędkarstwa. Wszyscy przybyli będą mieli okazję do rozmowy z nimi i wymiany uwag.

Sklep odwiedzi m.in. Dariusz Bogucki reprezentujący firmę SENSAS i marki Gunki, Ilex i Starbaits.

Nowości firmy FederBait zaprezentuje Pan Bartłomiej Lelek – czołowy zawodnik federowy w Polsce, a jednocześnie właściciel firmy FederBait. Wówczas odbędzie się też pokaz profesjonalnego przygotowania zanęt, a ponadto również pracy kulek i dumbelsów w sklepowym akwarium.

Widok na sklep od strony ul. Krzyżanowskiego

Pojawią się również Tomasz Kogut, Maciej Ziębicki i Marcin Barszczowski, którzy zaprezentują odpowiednio produkty firm Daiwa, Garbolino i Sakura, a także Preston.

Z kolei w niedzielę, 12 lutego, Targi odwiedzą Paweł i Anna Grzegorzewscy. On jest jednym z najlepszych zawodników wyczynowych w wędkarstwie spławikowym w regionie i Polsce, zaś ona w 2021 r. zdobyła tytuł wicemistrzyni Polski.

Podczas targów będzie można też w sklepie spotkać zawodników Wędkarskiego Klubu Sportowego Sów-Pol sekcji federowej i spiningowej.

Jeśli kochasz wędkarstwo lub też chcesz się go dopiero nauczyć, to Targi „Sów-Polu” są właśnie dla ciebie!

Czytaj też  Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci
Subskrybuj Wątek
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze