Developres BELLA DOLINA Rzeszów nie obroni Pucharu Polski

developres

Developres BELLA DOLINA Rzeszów po emocjonującym meczu przegrywa w stosunku 2:3 z ŁKS'em Łódź w półfinale Pucharu Polski siatkarek. Dla Rzeszowianek była to trzecia porażka w sezonie z łódzką drużyną. Po dwóch pierwszych setach drużyna ze stolicy Podkarpacia przegrywała już 0 do 2. Wtedy trener siatkarek Developresu dokonał zmian w składzie i wynik meczu zmienił się na remis w setach (2:2). Kibice z Rzeszowa mogli patrzeć z nadzieją, że po odrobieniu strat uda się również wygrać decydującego seta. Niestety w zaciętym tie-breaku granym na przewagi drużyna z Rzeszowa musiała uznać wyższość drużyny ŁKS'u Łódź.

Najlepiej punktującą zawodniczką drużyny z Rzeszowa była atakująca Gabriela Orvošová - 23 punkty. Najlepszą zawodniczą meczu została wybrana atakująca drużyny ŁKS'u Łódź - Valentina Diouf. Mecz był rozgrywany w Nysie, która jest w tym roku gospodarzem turnieju finałowego. Warto podkreślić, że drużyna Developresu BELLA DOLINA Rzeszów broniła w tym sezonie Pucharu Polski. Rzeszowiankom po odpadnięciu w ćwierćfinale Ligi Mistrzyń i dzisiejszej porażce w półfinale Pucharu Polski została walka o złoty medal w Tauronlidze.

Źródło zdjęcia: developres.rzeszow.pl