Rzeszow Info

Jesteśmy portalem obywatelskim! Chcesz pisać o Rzeszowie i Rzeszowiakach? A może czujesz się na siłach redagować któryś z naszych działów? Skontaktuj się z nami – chcemy wspierać i współpracować ze wszystkimi którzy tworzą nasze miasto. Dowiedz się Więcej
Jesteśmy portalem obywatelskim! Chcesz pisać o Rzeszowie i Rzeszowiakach? A może czujesz się na siłach redagować któryś z naszych działów? Skontaktuj się z nami – chcemy wspierać i współpracować ze wszystkimi którzy tworzą nasze miasto. Dowiedz się Więcej

Bartosz „Ufol” Kwiatkowski zawalczy w finale gali Wotore. W turnieju walk na gołe pięści pokonał dwóch rywali i awansował do finału.

Rzeszowianin znany w środowisku kibicowskim, reprezentujący Resovię Rzeszów, wziął udział w 8-osobowym turnieju gali Wotore, w którym w ćwierfćfinale pokonał Michała „Kornika” Kornackiego oraz w półfinale Krzysztofa „Rambo” Waczyńskiego.

Bartosz „Ufol” Kwiatkowski jest znanym zawodnikiem mieszanych sztuk walk, oraz walk na gołe pięsci, które z roku na rok coraz bardziej zyskują popularność w naszym kraju. W swojej karierze występował w takich organizacjach jak: Octagon, Rise Of Champions czy wspomniane wcześniej Wotore, na którym podczas piątej edycji gali, pokonał dwóch rywali jednego wieczoru, dostając się do finału turnieju. Na poprzedniej edycji, podczas Wotore 4, rzeszowianin pokonał Michała Więcławskiego przez ground & pound w drugiej rundzie.

Gala Wotore organizowana w piątkowy wieczór w Teatrze Szekspirowskim w Gdańsku, to wydarzenie wzbudzające emocje i kontrowersje. Zwłaszcza, jeśli dyskutujemy o formule walk, które cechują się niezwykłą brutalnością. W trakcie trwania pojedynków, zawodnicy mogą uderzać głową, kopać na głowę w parterze oraz uderzać łokciami, co miało obfitować w szybkie, efektowne i brutalne widowisko. Sporą abstrakcyjną ciekawostką było samo miejsce odbycia się gali, bo brutalne walki na gołe pięści nie kojarzą się nikomu z teatrem. Wizualnie natomiast, wszystko prezentowało się doskonale. Samo wydarzenie można było zobaczyć w systemie PPV, a w walce wieczoru mogliśmy zobaczyć byłych zawodników KSW – Marcina „Polish Zombie” Wrzoska oraz Vaso „Psychopath” Bakocevicia. Zwycięzcą starcia został Polak.

Czytaj też  Marcin Łukaszek: Problemy widzą najwyraźniej tylko kibice Assesco Resovii, bo zarząd klubu ich nie widzi i nie wyciąga wniosków

W finale turnieju podczas następnej edycji Wotore, „Ufol” zmierzy się z Raulem Joshuą Stirem – Hiszpanem, który pokonał w tym samym turnieju dwóch polaków, obu kończąc przed czasem. Nie jest jeszcze znany termin tego wydarzenia, natomiast wiemy już, że nagroda dla zwycięzcy wyniesie 50 tysięcy złotych.

Zdjęcie: Instagram wotore.official

Subskrybuj Wątek
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze