Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Drukarnia Rzeszów

Najlepsze narciarskie miejscówki na ferie w Bieszczadach i Beskidzie Niskim. Subiektywny przewodnik

Najlepsze narciarskie miejscówki na ferie w Bieszczadach i Beskidzie Niskim. Subiektywny przewodnik
tytulowe-ink

Dziś zabieram Was na najciekawsze „górki” w Bieszczadach i Beskidzie Niskim. W porównaniu do ubiegłotygodniowych propozycji, dziś opisywane stoki mają dużo bardziej zróżnicowaną charakterystykę. Będzie mowa o trasach dla początkujących, tych nieco trudniejszych, oraz – w kilku przypadkach – trasach, które posiadają homologację FIS. Do każdego z niżej opisanych miejsc dotrzecie w ciągu dwóch godzin jazdy samochodem z Rzeszowa.

Pamiętajcie o przestrzeganiu zasad bezpiecznego narciarstwa i o ubezpieczeniu przed wyjazdem siebie i swoich bliskich od następstw nieszczęśliwych wypadków.




BIESZCZADY

Zaczniemy od Bieszczadów, a dokładniej Ustrzyk Dolnych – Zimowej Stolicy Podkarpacia. Ustrzyki Dolne, które wróciły w granice Polski w 1951 roku w ramach „braterskiej wymiany” z ówczesnym ZSRR, mogą poszczycić się aż dwoma ośrodkami narciarskimi. Są to Stacja Narciarska Gromadzyń i królowa bieszczadzkich stoków: Stacja Laworta Ski, po sąsiedzku - w Brzegach Dolnych. Królowa ma pierwszeństwo.

Stacja Laworta Ski – Brzegi Dolne k. Ustrzyk Dolnych

Przyznam, że mam wielki sentyment do tego bieszczadzkiego stoku, na którym ścierałem krawędzie nart, jeszcze w czasach studenckich. Pięknie położony, otoczony lasem, z punktem widokowym na szczycie. Fajne wspomnienia.

Zostawmy jednak sentymenty. Przejdźmy do konkretów. Laworta Ski może się poszczycić najdłuższą w Bieszczadach trasą zjazdową liczącą 1250 metrów (różnica wzniesień wynosi 256 metrów). Trasa posiada homologacje FIS na slalom oraz slalom gigant. Polecam ją doświadczonym narciarzom. Druga z tras przeznaczonych dla nieco bardziej zaawansowanych narciarzy i snowboardzistów ma 1150 metrów długości. Trasy są bardzo dobrze przygotowane, ratrakowane, naśnieżane i oświetlone.

Stok jest otoczony lasem z dwóch stron, co niweluje podmuchy wiatru. Na szczyt, gdzie znajduje się punkt widokowy, zawiezie Was dwuosobowa kolejka linowa o długości 1000 metrów! Dla początkujących narciarzy przygotowano trzy trasy o długościach, odpowiednio: 100, 200 i 300 metrów, na które wjedziecie dwoma wyciągami talerzykowymi oraz przenośnikiem taśmowym (na oślą łączkę). Początkującym polecam naukę pod okiem instruktorów z licencjonowanej szkoły nauki jazdy funkcjonującej przy stoku.

Dzieci i osoby towarzyszące narciarzom, mogą się też poślizgać na torze do snowtubingu (100 m. długości).

Na miejscu działają dobrze wyposażone wypożyczalnie sprzętu narciarskiego i sprawny serwis narciarski. Można również skorzystać z bazy noclegowej (40 miejsc) przy Stacji. Nad Waszym bezpieczeństwem czuwają ratownicy medyczni. Pamiętajcie jednak mimo wszystko o ubezpieczeniu NNW.

Ukojenie dla zmysłu smaku znajdziecie w położonej u podnóża stoku restauracji „Wataha”.

Restauracja serwuje dania regionalne, jest spory wybór deserów i dobra kawa oraz grzaniec. Warto się ogrzać przy kominku, smacznie zjeść i odpocząć.

W najbliższym czasie odbędzie się na terenie Laworta Ski sporo atrakcyjnych wydarzeń, nie tylko o charakterze sportowo - rekreacyjnym. Już w tą sobotę 12 lutego o godz. 18.00, odbędzie się kameralny koncert Karoliny Róg, skrzypaczki, która zaprezentuje repertuar muzyki filmowej i rozrywkowej. Zerknijcie na kalendarz imprez:

Laworta Ski

Nie pozostaje nic innego, jak już dziś zaplanować wyjazd do Laworta Ski!

https://www.youtube.com/watch?v=2lAS9itPb9A

Czas dojazdu samochodem z Rzeszowa do Laworta Ski to ok 2 godziny. Istnieje kilka opcji, jeżeli chodzi o trasy dojazdu. Ja preferuję jednak tradycyjną trasę w Bieszczady, prowadzącą przez Domaradz, Sanok, Lesko, Uherce Mineralne i Ustrzyki Dolne. Czas przejazdu jest podobny, z tym, że proponowana przeze mnie trasa, wydaje się bezpieczniejszym rozwiązaniem w kontekście jakości utrzymania dróg. Dodatkowo, jadąc przez Uherce Mineralne, warto wstąpić do Bieszczadzkiej Wytwórni Piwa Ursa Maior. Nie pożałujecie!

Więcej: https://lawortaski.pl/stacja-narciarska/
Oceń warunki na stoku – kamerka online: https://lawortaski.pl/kamery-online/
Cennik: https://lawortaski.pl/cennik/
Restauracja Wataha: https://lawortaski.pl/restauracja/

Stacja narciarska Gromadzyń – Ustrzyki Dolne

W samych Ustrzykach Dolnych znajduje się stacja narciarska „Gromadzyń” (różnica wzniesień 164 metry). Ustępuje nieco długością stoków Laworcie, ale jest to również ciekawa propozycja dla fanów białego szaleństwa. Na stoku można pojeździć na trzech trasach. Pierwsza trasa ma długość 750 metrów, posiada homologację FIS na slalom i jest najbardziej wymagająca. Dwie pozostałe trasy liczą sobie 800 i 900 metrów. Początkującym proponuję korzystanie z wyciągów talerzykowych i tras wytyczonych wzdłuż nich (3 i 4, ewentualnie 5, patrz: mapka)

Stacja Gromadzyń

Nowością na Gromadzyniu jest kolej linowa o długości 890 metrów wyposażona w 85 czteroosobowych krzesełek, o sporej przepustowości. Oprócz kolei linowej funkcjonują trzy wyciągi talerzykowe i orczyk.

Na miejscu dostępna jest gastronomia (karczma, grill bar i pizzeria), szkółka narciarsko – snowboardowa, wypożyczalnia i serwis sprzętu oraz zaplecze noclegowe. O bezpieczeństwo narciarzy dbają ratownicy medyczni. Wokół stoku jest spory wybór miejsc noclegowych.

Czas przejazdu w jedną stronę z Rzeszowa wynosi 2 godziny.

Więcej: https://ustrzyki-narty.pl/trasy-i-wyciagi/
Oceń warunki na stoku - kamerka online: https://ustrzyki-narty.pl/kamery-online/
Cennik: https://ustrzyki-narty.pl/cennik/

Bieszczad.Ski – Wańkowa

Kilkanaście kilometrów od Ustrzyk Dolnych w stronę Leska, jest kolejny stok, który warto odwiedzić. Stok w Wańkowej został oddany do użytku w tym sezonie i praktycznie od początku cieszy się dużym zainteresowaniem amatorów białego szaleństwa. Oprócz efektu nowości do Wańkowej przyciąga narciarzy kolejka linowa z czteroosobowymi siedzeniami, o długości 953 metry. Dostępne są też dwa przenośniki taśmowe o dł. 190 metrów każdy i przedszkole narciarskie z przenośnikiem taśmowym (przed tarasem restauracji, dł. 40 metrów). Sam stok ma długość 1000 metrów. Stok jest podświetlany. Planowane jest w najbliższym czasie otwarcie restauracji i wyciągu orczykowego.

BIESZCZAD.ski Wańkowa

Na tą chwilę na stoku funkcjonuje namiot z zapleczem gastronomicznym. Z relacji tych, którzy korzystali z tymczasowej gastronomii wiem, że karmią smacznie. Funkcjonuje tu również wypożyczalnia i serwis sprzętu narciarskiego (sprzęt snowboardowy w planach) oraz szkoła narciarska.

Czas przejazdu z Rzeszowa to niecałe 2 godziny w jedną stronę. W za Uhercami Mineralnymi, w Olszanicy, należy odbić z lewo na Wańkową.
Więcej: https://www.facebook.com/bieszczadskiwankowa

Bystre ski - Ośrodek Wypoczynkowy Bystre k. Baligrodu

Stok znajduje się na południowej ścianie góry Dzidowa. Ma ona wysokość 713 m n.p.m i znajduje się na granicy Ciśniańsko–Wetlińskiego Parku Krajobrazowego. Z jej szczytu rozciąga się piękny widok na okolicę, a przy dobrej widoczności można dostrzec szybowisko w Bezmiechowej lub nocą serpentyny drogowe na Góry Słonne. Dostępne są dwie trasy zjazdowe. Początkujący narciarze lub dzieci mogą skorzystać z niebieskiej trasy o długości ok. 400 m, a bardziej zaawansowani z czerwonej trasy z homologacją FIS o długości ok. 800 m. Tuż obok stoku znajduje się ośrodek wypoczynkowy. Jest odpowiednie zaplecze gastronomiczne oraz serwis i wypożyczalnia sprzętu narciarskiego.

Czas przejazdu z Rzeszowa to ok. 2 godziny.
Więcej: https://www.owbystre.pl/wyciag-bystre/

Inne działające w tym sezonie stoki w Bieszczadach:

Kompleks Rekreacyjno – Wypoczynkowy Lesko Summer & Ski (Weremień k. Leska)
Więcej: https://leskoski.pl/

Wyciąg Narciarski Kalnica (Wetlina)
Więcej: https://kalnica.eu/

BESKID NISKI

Kiczera Ski – Puławy

Moim zdaniem najfajniejszy stok na podkarpackim obszarze Beskidu Niskiego. W Kiczera Ski dostępne jest 5 tras zjazdowych. Główna licząca 1000 metrów, trasa pod wyciągiem licząca 900 metrów (dla zaawansowanych narciarzy), dosyć łatwa trasa okrężna licząca 1200 metrów oraz dwie łatwe trasy dla początkujących o długości 150 i 300 metrów. Wyciągi: dwuosobowa kolej krzesełkowa 900m, wyciąg orczykowy Igor 420m, wyciąg orczykowy Adaś 300m i wyciąg dla początkujących BabyLift150m. Różnica wzniesień na Ośrodku KiczeraSki wynosi 170 metrów. Ośrodek KiczeraSki posiada także trasę biegową/skitourową o długości 4 km. W budynku głównym dolnej stacji wyciągów znajduje się Restauracja „Amadeus”, skąd rozpościera się widok na stok i gdzie można się ogrzać i zaspokoić apetyt. Dostępna jest wypożyczalnia i serwis sprzętu narciarskiego oraz snowboardowego. W Ośrodku działa również Szkoła Narciarska i Snowboardowa KiczeraSki. W pobliżu ośrodka jest sporo miejsc, gdzie można zarezerwować nocleg.

https://www.facebook.com/Kiczeraski/videos/430819388834767/

Czas przejazdu z Rzeszowa to ok 90 minut. Po drodze, ok 4,5 km przed celem podróży, mijamy słynne lodospady w Rudawce Rymanowskiej. Jeżeli aura sprzyja (warto wcześniej sprawdzić) mamy szansę obejrzeć to piękne zjawisko. Polecam!

Więcej: http://www.kiczeraski.pl/kategorie/aktualnosci
Oceń warunki na stoku – kamerka online: http://www.kiczeraski.pl/kamery
Cennik: http://www.kiczeraski.pl/cennik

Inne działające w tym sezonie stoki na podkarpackim Beskidzie Niskim:

Chyrowa – Ski Chyrowa (niedaleko Dukli)
Więcej: https://uschabinskiej.pl/chyrowa-ski/

Wyciąg narciarski w Czarnorzekach (blisko Korczyny)
Więcej: http://czarnorzekiski.pl/

Stok Narciarski Mareszka - Świątkowa Wielka (blisko Krempnej)
Więcej: http://www.mareszkaski.pl/

W celu uzupełnienia informacji odnośnie stoków położonych w górach na terenie Podkarpackiego, należy wspomnieć o stoku w Arłamowie, który położony jest w Górach Sanocko-Turczańskich. Jest to oferta skierowana do osób, które na równi z atrakcjami związanymi z białym szaleństwem, cenią sobie wysoki komfort zakwaterowania i usługi dodatkowe.
Więcej: https://www.arlamow.pl/

Mam nadzieję, że dobrnęliście do końca tekstu i mój subiektywny przewodnik dla narciarzy przypadł Wam do gustu. Życząc wszystkim udanych ferii i przysłowiowego „połamania nóg”, już dziś zapraszam do lektury przyszłotygodniowego artykułu, w którym opiszę dla Was atrakcje o charakterze narciarsko – przyrodniczym. Zostańcie z nami!

Partnerem dzisiejszego artykułu, który zadba o Wasz komfort i bezpieczeństwo w podróży i na stoku jest rzeszowska firma ubezpieczeniowa MERITUM UBEZPIECZENIA, z którą wyprawa na podkarpackie stoki będzie na pewno obarczona niższym ryzykiem. Więcej: http://meritumubezpieczenia.eu/indywidualny/

Dziś zabieram Was na najciekawsze „górki” w Bieszczadach i Beskidzie Niskim. W porównaniu do ubiegłotygodniowych propozycji, dziś opisywane stoki mają dużo bardziej zróżnicowaną charakterystykę. Będzie mowa o trasach dla początkujących, tych nieco trudniejszych, oraz – w kilku przypadkach – trasach, które posiadają homologację FIS. Do każdego z niżej opisanych miejsc dotrzecie w ciągu dwóch godzin jazdy samochodem z Rzeszowa.

Pamiętajcie o przestrzeganiu zasad bezpiecznego narciarstwa i o ubezpieczeniu przed wyjazdem siebie i swoich bliskich od następstw nieszczęśliwych wypadków.

BIESZCZADY

Zaczniemy od Bieszczadów, a dokładniej Ustrzyk Dolnych – Zimowej Stolicy Podkarpacia. Ustrzyki Dolne, które wróciły w granice Polski w 1951 roku w ramach „braterskiej wymiany” z ówczesnym ZSRR, mogą poszczycić się aż dwoma ośrodkami narciarskimi. Są to Stacja Narciarska Gromadzyń i królowa bieszczadzkich stoków: Stacja Laworta Ski, po sąsiedzku - w Brzegach Dolnych. Królowa ma pierwszeństwo.

Stacja Laworta Ski – Brzegi Dolne k. Ustrzyk Dolnych

Przyznam, że mam wielki sentyment do tego bieszczadzkiego stoku, na którym ścierałem krawędzie nart, jeszcze w czasach studenckich. Pięknie położony, otoczony lasem, z punktem widokowym na szczycie. Fajne wspomnienia.

Zostawmy jednak sentymenty. Przejdźmy do konkretów. Laworta Ski może się poszczycić najdłuższą w Bieszczadach trasą zjazdową liczącą 1250 metrów (różnica wzniesień wynosi 256 metrów). Trasa posiada homologacje FIS na slalom oraz slalom gigant. Polecam ją doświadczonym narciarzom. Druga z tras przeznaczonych dla nieco bardziej zaawansowanych narciarzy i snowboardzistów ma 1150 metrów długości. Trasy są bardzo dobrze przygotowane, ratrakowane, naśnieżane i oświetlone.

Stok jest otoczony lasem z dwóch stron, co niweluje podmuchy wiatru. Na szczyt, gdzie znajduje się punkt widokowy, zawiezie Was dwuosobowa kolejka linowa o długości 1000 metrów! Dla początkujących narciarzy przygotowano trzy trasy o długościach, odpowiednio: 100, 200 i 300 metrów, na które wjedziecie dwoma wyciągami talerzykowymi oraz przenośnikiem taśmowym (na oślą łączkę). Początkującym polecam naukę pod okiem instruktorów z licencjonowanej szkoły nauki jazdy funkcjonującej przy stoku.

Dzieci i osoby towarzyszące narciarzom, mogą się też poślizgać na torze do snowtubingu (100 m. długości).

Na miejscu działają dobrze wyposażone wypożyczalnie sprzętu narciarskiego i sprawny serwis narciarski. Można również skorzystać z bazy noclegowej (40 miejsc) przy Stacji. Nad Waszym bezpieczeństwem czuwają ratownicy medyczni. Pamiętajcie jednak mimo wszystko o ubezpieczeniu NNW.

Ukojenie dla zmysłu smaku znajdziecie w położonej u podnóża stoku restauracji „Wataha”.

Restauracja serwuje dania regionalne, jest spory wybór deserów i dobra kawa oraz grzaniec. Warto się ogrzać przy kominku, smacznie zjeść i odpocząć.

W najbliższym czasie odbędzie się na terenie Laworta Ski sporo atrakcyjnych wydarzeń, nie tylko o charakterze sportowo - rekreacyjnym. Już w tą sobotę 12 lutego o godz. 18.00, odbędzie się kameralny koncert Karoliny Róg, skrzypaczki, która zaprezentuje repertuar muzyki filmowej i rozrywkowej. Zerknijcie na kalendarz imprez:

Laworta Ski

Nie pozostaje nic innego, jak już dziś zaplanować wyjazd do Laworta Ski!

https://www.youtube.com/watch?v=2lAS9itPb9A

Czas dojazdu samochodem z Rzeszowa do Laworta Ski to ok 2 godziny. Istnieje kilka opcji, jeżeli chodzi o trasy dojazdu. Ja preferuję jednak tradycyjną trasę w Bieszczady, prowadzącą przez Domaradz, Sanok, Lesko, Uherce Mineralne i Ustrzyki Dolne. Czas przejazdu jest podobny, z tym, że proponowana przeze mnie trasa, wydaje się bezpieczniejszym rozwiązaniem w kontekście jakości utrzymania dróg. Dodatkowo, jadąc przez Uherce Mineralne, warto wstąpić do Bieszczadzkiej Wytwórni Piwa Ursa Maior. Nie pożałujecie!

Więcej: https://lawortaski.pl/stacja-narciarska/
Oceń warunki na stoku – kamerka online: https://lawortaski.pl/kamery-online/
Cennik: https://lawortaski.pl/cennik/
Restauracja Wataha: https://lawortaski.pl/restauracja/

Stacja narciarska Gromadzyń – Ustrzyki Dolne

W samych Ustrzykach Dolnych znajduje się stacja narciarska „Gromadzyń” (różnica wzniesień 164 metry). Ustępuje nieco długością stoków Laworcie, ale jest to również ciekawa propozycja dla fanów białego szaleństwa. Na stoku można pojeździć na trzech trasach. Pierwsza trasa ma długość 750 metrów, posiada homologację FIS na slalom i jest najbardziej wymagająca. Dwie pozostałe trasy liczą sobie 800 i 900 metrów. Początkującym proponuję korzystanie z wyciągów talerzykowych i tras wytyczonych wzdłuż nich (3 i 4, ewentualnie 5, patrz: mapka)

Stacja Gromadzyń

Nowością na Gromadzyniu jest kolej linowa o długości 890 metrów wyposażona w 85 czteroosobowych krzesełek, o sporej przepustowości. Oprócz kolei linowej funkcjonują trzy wyciągi talerzykowe i orczyk.

Na miejscu dostępna jest gastronomia (karczma, grill bar i pizzeria), szkółka narciarsko – snowboardowa, wypożyczalnia i serwis sprzętu oraz zaplecze noclegowe. O bezpieczeństwo narciarzy dbają ratownicy medyczni. Wokół stoku jest spory wybór miejsc noclegowych.

Czas przejazdu w jedną stronę z Rzeszowa wynosi 2 godziny.

Więcej: https://ustrzyki-narty.pl/trasy-i-wyciagi/
Oceń warunki na stoku - kamerka online: https://ustrzyki-narty.pl/kamery-online/
Cennik: https://ustrzyki-narty.pl/cennik/

Bieszczad.Ski – Wańkowa

Kilkanaście kilometrów od Ustrzyk Dolnych w stronę Leska, jest kolejny stok, który warto odwiedzić. Stok w Wańkowej został oddany do użytku w tym sezonie i praktycznie od początku cieszy się dużym zainteresowaniem amatorów białego szaleństwa. Oprócz efektu nowości do Wańkowej przyciąga narciarzy kolejka linowa z czteroosobowymi siedzeniami, o długości 953 metry. Dostępne są też dwa przenośniki taśmowe o dł. 190 metrów każdy i przedszkole narciarskie z przenośnikiem taśmowym (przed tarasem restauracji, dł. 40 metrów). Sam stok ma długość 1000 metrów. Stok jest podświetlany. Planowane jest w najbliższym czasie otwarcie restauracji i wyciągu orczykowego.

BIESZCZAD.ski Wańkowa

Na tą chwilę na stoku funkcjonuje namiot z zapleczem gastronomicznym. Z relacji tych, którzy korzystali z tymczasowej gastronomii wiem, że karmią smacznie. Funkcjonuje tu również wypożyczalnia i serwis sprzętu narciarskiego (sprzęt snowboardowy w planach) oraz szkoła narciarska.

Czas przejazdu z Rzeszowa to niecałe 2 godziny w jedną stronę. W za Uhercami Mineralnymi, w Olszanicy, należy odbić z lewo na Wańkową.
Więcej: https://www.facebook.com/bieszczadskiwankowa

Bystre ski - Ośrodek Wypoczynkowy Bystre k. Baligrodu

Stok znajduje się na południowej ścianie góry Dzidowa. Ma ona wysokość 713 m n.p.m i znajduje się na granicy Ciśniańsko–Wetlińskiego Parku Krajobrazowego. Z jej szczytu rozciąga się piękny widok na okolicę, a przy dobrej widoczności można dostrzec szybowisko w Bezmiechowej lub nocą serpentyny drogowe na Góry Słonne. Dostępne są dwie trasy zjazdowe. Początkujący narciarze lub dzieci mogą skorzystać z niebieskiej trasy o długości ok. 400 m, a bardziej zaawansowani z czerwonej trasy z homologacją FIS o długości ok. 800 m. Tuż obok stoku znajduje się ośrodek wypoczynkowy. Jest odpowiednie zaplecze gastronomiczne oraz serwis i wypożyczalnia sprzętu narciarskiego.

Czas przejazdu z Rzeszowa to ok. 2 godziny.
Więcej: https://www.owbystre.pl/wyciag-bystre/

Inne działające w tym sezonie stoki w Bieszczadach:

Kompleks Rekreacyjno – Wypoczynkowy Lesko Summer & Ski (Weremień k. Leska)
Więcej: https://leskoski.pl/

Wyciąg Narciarski Kalnica (Wetlina)
Więcej: https://kalnica.eu/

BESKID NISKI

Kiczera Ski – Puławy

Moim zdaniem najfajniejszy stok na podkarpackim obszarze Beskidu Niskiego. W Kiczera Ski dostępne jest 5 tras zjazdowych. Główna licząca 1000 metrów, trasa pod wyciągiem licząca 900 metrów (dla zaawansowanych narciarzy), dosyć łatwa trasa okrężna licząca 1200 metrów oraz dwie łatwe trasy dla początkujących o długości 150 i 300 metrów. Wyciągi: dwuosobowa kolej krzesełkowa 900m, wyciąg orczykowy Igor 420m, wyciąg orczykowy Adaś 300m i wyciąg dla początkujących BabyLift150m. Różnica wzniesień na Ośrodku KiczeraSki wynosi 170 metrów. Ośrodek KiczeraSki posiada także trasę biegową/skitourową o długości 4 km. W budynku głównym dolnej stacji wyciągów znajduje się Restauracja „Amadeus”, skąd rozpościera się widok na stok i gdzie można się ogrzać i zaspokoić apetyt. Dostępna jest wypożyczalnia i serwis sprzętu narciarskiego oraz snowboardowego. W Ośrodku działa również Szkoła Narciarska i Snowboardowa KiczeraSki. W pobliżu ośrodka jest sporo miejsc, gdzie można zarezerwować nocleg.

https://www.facebook.com/Kiczeraski/videos/430819388834767/

Czas przejazdu z Rzeszowa to ok 90 minut. Po drodze, ok 4,5 km przed celem podróży, mijamy słynne lodospady w Rudawce Rymanowskiej. Jeżeli aura sprzyja (warto wcześniej sprawdzić) mamy szansę obejrzeć to piękne zjawisko. Polecam!

Więcej: http://www.kiczeraski.pl/kategorie/aktualnosci
Oceń warunki na stoku – kamerka online: http://www.kiczeraski.pl/kamery
Cennik: http://www.kiczeraski.pl/cennik

Inne działające w tym sezonie stoki na podkarpackim Beskidzie Niskim:

Chyrowa – Ski Chyrowa (niedaleko Dukli)
Więcej: https://uschabinskiej.pl/chyrowa-ski/

Wyciąg narciarski w Czarnorzekach (blisko Korczyny)
Więcej: http://czarnorzekiski.pl/

Stok Narciarski Mareszka - Świątkowa Wielka (blisko Krempnej)
Więcej: http://www.mareszkaski.pl/

W celu uzupełnienia informacji odnośnie stoków położonych w górach na terenie Podkarpackiego, należy wspomnieć o stoku w Arłamowie, który położony jest w Górach Sanocko-Turczańskich. Jest to oferta skierowana do osób, które na równi z atrakcjami związanymi z białym szaleństwem, cenią sobie wysoki komfort zakwaterowania i usługi dodatkowe.
Więcej: https://www.arlamow.pl/

Mam nadzieję, że dobrnęliście do końca tekstu i mój subiektywny przewodnik dla narciarzy przypadł Wam do gustu. Życząc wszystkim udanych ferii i przysłowiowego „połamania nóg”, już dziś zapraszam do lektury przyszłotygodniowego artykułu, w którym opiszę dla Was atrakcje o charakterze narciarsko – przyrodniczym. Zostańcie z nami!

Partnerem dzisiejszego artykułu, który zadba o Wasz komfort i bezpieczeństwo w podróży i na stoku jest rzeszowska firma ubezpieczeniowa MERITUM UBEZPIECZENIA, z którą wyprawa na podkarpackie stoki będzie na pewno obarczona niższym ryzykiem. Więcej: http://meritumubezpieczenia.eu/indywidualny/


Tomasz Błażej -
opiekun działu "#PodkarpacieNaWeekend"

Rzeszowianin, prawnik specjalizujący się w zarządzaniu, głównie w sektorze publicznym. Tata dwójki niesamowitych dzieciaków, który większość życia zawodowego spędził w Warszawie, a dziś na powrót zamieszkał z rodziną na rzeszowskiej ziemi. Uwielbia małe i duże podróże, szczególnie te w pełnym rodzinnym składzie, sport na świeżym powietrzu, dobrą kuchnię i dobrą książkę.



Znasz ciekawe miejsce na Podkarpaciu warte odwiedzenia i chcesz o nim napisać? Interesujesz się sportem i turystyką? Chcesz podzielić się swoim doświadczeniem? Napisz do mnie: [email protected]


Tomasz Błażej - opiekun działu "#PodkarpacieNaWeekend"

Rzeszowianin, prawnik specjalizujący się w zarządzaniu, głównie w sektorze publicznym. Tata dwójki niesamowitych dzieciaków, który większość życia zawodowego spędził w Warszawie, a dziś na powrót zamieszkał z rodziną na rzeszowskiej ziemi. Uwielbia małe i duże podróże, szczególnie te w pełnym rodzinnym składzie, sport na świeżym powietrzu, dobrą kuchnię i dobrą książkę.



Znasz ciekawe miejsce na Podkarpaciu warte odwiedzenia i chcesz o nim napisać? Interesujesz się sportem i turystyką? Chcesz podzielić się swoim doświadczeniem? Napisz do mnie: [email protected]


BieszczadSki2

BieszczadSki2

gromadzyn5

gromadzyn5

gromadzyn4

gromadzyn4

snowtubing

snowtubing

Laworta_laczka

Laworta_laczka

Laworta0

Laworta0

tytulowe3

tytulowe3

kalendarz-imprez-laworta-2022

kalendarz-imprez-laworta-2022

Mapka-z-legendą-22-grudnia-1-1024x728-1_kiczera

Mapka-z-legendą-22-grudnia-1-1024x728-1_kiczera

mapa_gromadzyn-2021_min

mapa_gromadzyn-2021_min

Bieszczad.Ski_mapka.cennik

Bieszczad.Ski_mapka.cennik

tytulowe

tytulowe

zima-01-22-0956

zima-01-22-0956

zima-01-22-0969

zima-01-22-0969

Kiczera5

Kiczera5

Bystre1

Bystre1

meritum logo

meritum logo

tytulowe3-ink

tytulowe3-ink

Laworta0-ink

Laworta0-ink

Laworta_laczka-ink

Laworta_laczka-ink

snowtubing-ink

snowtubing-ink

zima-01-22-0969-ink

zima-01-22-0969-ink

zima-01-22-0956-ink

zima-01-22-0956-ink

kalendarz-imprez-laworta-2022

kalendarz-imprez-laworta-2022

gromadzyn4

gromadzyn4

gromadzyn5-ink

gromadzyn5-ink

BieszczadSki2-ink

BieszczadSki2-ink

Bystre1-ink

Bystre1-ink

Kiczera5

Kiczera5


Podziel się
Oceń

Komentarze

Reklama Drukarnia Rzeszów