Siarka Tarnobrzeg wygrała z Karpatami Krosno w wojewódzkim finale Pucharu Polski

W środę, 12 czerwca w Krośnie rozegrał się wojewódzki finał Pucharu Polski. Ostatecznie górą w tym meczu okazali się piłkarze Siarki Tarnobrzeg, którzy pokonali Karpaty Krosno 3:0.

Autor: Grzegorz Bąk

Źródło: Podkarpacki Związek Piłki Nożnej

Pierwsza połowa zakończyła się stanem 0:0, dopiero w drugiej połowie zaczęły padać bramki. Pierwszy celny strzał oddał w 52 minucie Dawid Lisowski, potem w 70 minucie wynik na 2:0 podniósł Piotr Lisowski a ostatniego gola strzelił w 72 minucie Szymon Feret.

Po meczu odbyła się dekoracja. Obydwie drużyny otrzymały medale oraz nagrody pieniężne: Karpaty Krosno w wysokości 10 tysięcy złotych za zdobycie drugiego miejsca, a Siarka Tarnobrzeg w wysokości 40 tysięcy złotych za wygraną. Nagrodą dla zwycięzcy jest także możliwość gry w Pucharze Polski.