- Historia, charakterystyka i znaczenie bukowych lasów o charakterze pierwotnym
w Bieszczadzkim Parku Narodowym (UNESCO) – dr inż. Stanisław Kucharzyk - Bezkręgowce związane z puszczą karpacką – mgr Marek Holly
- Znaczenie parków narodowych w edukacji przyrodniczej – prezentacja zaplecza edukacyjnego Bieszczadzkiego i Magurskiego Parku Narodowego
- Poznawanie świata najbliższego - przyrodnicza edukacja dzieci – mgr Magdalena Kuś (kierownik zespołu ds. edukacji ekologicznej w Magurskim Parku Narodowym, „Pracownia z Barwinkiem”)
Rozpoczęcie warsztatów zaplanowane jest w piątek o godz. 8.30, a zakończenie w sobotę ok. godz. 15.00. Ze względu na ograniczenia bazy noclegowej decyduje kolejność zgłoszeń! Pierwszeństwo mają nauczyciele czynni zawodowo, współpracujący z Parkiem w ramach realizacji programów stałych dla dzieci i młodzieży.
Wypełnioną kartę zgłoszeń i podpisaną zgodę na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać na e-mail: [email protected] do 14.05.2022r. Potwierdzenie udziału w warsztatach otrzymacie Państwo e-mailem.
Opłata za uczestnictwo w warsztatach wynosi 160,00 zł od osoby. Opłatę można uiścić w TSEE w Suchych Rzekach (paragon). W przypadku wystawienia faktury na szkołę lub instytucję prosimy w formularzu zgłoszenia wybrać sposób płatności, podać adres odbiorcy oraz adres i NIP płatnika. Wpłaty będzie można dokonać po otrzymaniu potwierdzenia udziału w warsztatach i numeru konta. Prosimy nie dokonywać wpłat z prywatnego konta, jeśli koszty pokrywa szkoła lub instytucja!
Tekst i zdjęcie: Bieszczadzki Park Narodowy Serwis internetowy
Komentarze