poniedziałek, 19 kwietniaWiadomości które się liczą

Andrzej Duda podziękował Tadeuszowi Ferencowi za pracę

,,Jestem przekonany, że zapisuje się Pan na trwałe w historii Rzeszowa” – takie słowa skierował prezydent RP Andrzej Duda, w liście gratulacyjnym, do byłego już prezydenta Rzeszowa – Tadeusza Ferenca.

Podziękowania dla Tadeusza Ferenca

List gratulacyjny byłemu już prezydentowi Rzeszowa przekazał w piątek Wojciech Kolarski, Sekretarz Stanu  w Kancelarii Prezydenta RP. W uroczystości, która odbyła się w rzeszowskim ratuszu, wzięli także udział: Ewa Leniart, Ewa Draus i Marek Bajdak.

W chwili, gdy postanowił Pan złożyć pełniony przez siebie urząd i gdy kończy Pan swoją prawie już dwudziestoletnią misję Prezydenta Rzeszowa,  pragnę wyrazić mój szacunek i uznanie dla Pańskich dokonań. Jestem przekonany, że zapisuje się Pan na trwałe w historii Rzeszowa jako znakomity i wielce zasłużony dla rzeszowian włodarz. Cały dorobek Pańskich starań dla dobra miasta i jego mieszkańców jest jednocześnie znaczącym wkładem w rozwój naszej Ojczyzny – za co chciałbym Panu serdecznie podziękować. – napisał Prezydent RP Andrzej Duda w liście skierowanym do Tadeusza Ferenca.

Prezydent Polski wymienia takie zasługi jak m.in.: powiększenie miasta, utworzenie specjalnych stref ekonomicznych, rozwój budownictwa mieszkaniowego oraz modernizacja infrastruktury miejskiej.

W odpowiedzi na to, Tadeusz Ferenc podziękował Andrzejowi Dudzie, za tak przychylne słowa:

Pragnę podziękować za to, że prezydent Andrzej Duda przychylnie patrzył na Rzeszów i województwo podkarpackie. Bez pozytywnych decyzji władz centralnych nie udałoby się osiągnąć tego, co zrobiliśmy – powiedział.

Subskrybuj Wątek
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze