Rzeszow Info

Jesteśmy portalem obywatelskim! Chcesz pisać o Rzeszowie i Rzeszowiakach? A może czujesz się na siłach redagować któryś z naszych działów? Skontaktuj się z nami – chcemy wspierać i współpracować ze wszystkimi którzy tworzą nasze miasto. Dowiedz się Więcej
Jesteśmy portalem obywatelskim! Chcesz pisać o Rzeszowie i Rzeszowiakach? A może czujesz się na siłach redagować któryś z naszych działów? Skontaktuj się z nami – chcemy wspierać i współpracować ze wszystkimi którzy tworzą nasze miasto. Dowiedz się Więcej

Akademia Kobiet – Sukces i Rozwój

Akademia Kobiet – Sukces i Rozwój, to trzecia edycja Kobiecego Kongresu, która jest organizowana przez Podkarpacką Radę Programową Kobiet, która działa przy Fundacji Prawnikon.

Celem nadrzędnym Akademii Kobiet w 2021 r. jest budowanie relacji społecznych i zawodowych poprzez uzyskanie równowagi psychofizycznej. Organizatorom w szczególności zależy na odbudowanie relacji społecznych po długotrwałym czasie pandemii, która globalnie wpłynęła na znacznie większy odsetek smutku i depresji wśród ludzi niż miało to miejsce w  ciągu ostatnich 100 lat.

Akademia Kobiet – Sukces i Rozwój będzie to w szczególności wydarzenie life-coachingowe, którego głównym elementem będzie sieciowanie kobiet, nawiązywanie relacji współpracy, nabywanie nowych kompetencji i umiejętności. Wydarzenie będzie mieć również charakter edukacyjny poprzez podejmowanie tematów kobiecych. Wydarzenie skierowane jest do wszystkich pań, tych z dużych i małych miast, niezależnie od poglądów, wieku czy zawodu. W szczególności uczestniczkami będą mieszkanki Rzeszowa i naszego regionu pełniące różne role społeczne: matki, córki, wnuczki, społeczniczki, aktywistki, bizneswoman, kobiety pracujące i wiele innych. Jest to wydarzenie całkowicie apolityczne. Do udziału w Akademii Kobiet zaproszeni zostaną również mężczyźni by utrzymać równowagę. Mężczyźni bowiem współtworzą i wspierają to wydarzenie.

Jest to inicjatywa oddolna, której celem jest inspiracja dla kobiet do rozwoju. W tym roku wydarzenie odbędzie się w Instytucie Muzyki Uniwersytetu Rzeszowskiego (ul. Dąbrowskiego 83) w sobotę 27 listopada 2021.
W wydarzeniu weźmie udział ok. 200 osób. Wydarzenie jest bezpłatne, ale wymagana jest rejestracja.

Czytaj też  X Podkarpacki Festiwal KultURalia – wywiad

Informacje o wydarzeniu i rejestrację można znaleźć na :
– stronie wydarzenia – https://akademiakobiet.projektancibiznesu.pl/
– stronie wydarzenia na Facebook – https://www.facebook.com/events/925177738100734

Harmonogram

10:00 – Przywitanie Gości.
10:15 – 11:15 – Panel Z pasji do sukcesu.
11:15 – 11:30 – Występ artystyczny.
11:30 – 12:30 – Panel Jak mieć więcej czasu, energii i pieniędzy? Kompetencje przyszłości.
12:30 – 12:45 – Pokaz mody
12:45 – 13:00 – Networking i poczęstunek.
13:00 – 14:00 – Panel Przywództwo z duszą.
14:00 – 14:15 – Występ artystyczny „TANGO”.
14:15 – 15:15 – Panel Holistyczne metody zdrowego wyglądu i samopoczucia.
15:15 – 15:30 – Podsumowanie.
15:30 – 16:00 – Koncert Podkarpackiego Kwintetu Akordeonowego „AMBITUS V”.

Subskrybuj Wątek
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze