Rzeszow Info

Jesteśmy portalem obywatelskim! Chcesz pisać o Rzeszowie i Rzeszowiakach? A może czujesz się na siłach redagować któryś z naszych działów? Skontaktuj się z nami – chcemy wspierać i współpracować ze wszystkimi którzy tworzą nasze miasto. Dowiedz się Więcej
Jesteśmy portalem obywatelskim! Chcesz pisać o Rzeszowie i Rzeszowiakach? A może czujesz się na siłach redagować któryś z naszych działów? Skontaktuj się z nami – chcemy wspierać i współpracować ze wszystkimi którzy tworzą nasze miasto. Dowiedz się Więcej

31. Finał WOŚP. W Rzeszowie koncerty Majki Jeżowskiej i Margaret

„Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich – małych i dużych!” – to hasło Finału WOŚP 2023, który odbędzie się już 29 stycznia. W Rzeszowie będzie wiele atrakcji, wśród których znajdą się m.in. koncerty Majki Jeżowskiej i Margaret

Podczas 31. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbierane będą pieniądze na walkę z sepsą. Zostaną one przeznaczone głównie na zakup specjalistycznych urządzeń do diagnozowania choroby.

Rzeszowski 31. Finał WOŚP, podobnie jak w ubiegłych latach, będzie wypełniony atrakcjami. Wydarzenie otworzy korowód wolontariuszy, przedstawicieli Związku Kynologicznego, uczestników Rajdu rowerowego w ramach finału WOŚP, Konnej Straży Ochrony Przyrody i Tradycji oraz Stowarzyszenia Sopelek Rzeszów, który o godz. 14 wyruszy z ulicy Zamkowej na Rynek.

Tam na uczestników imprezy będą czekały między innymi pokazy psów, wozy bojowe i pożarnicze prezentowane przez Fundację Stalowa Historia, atrakcje Klubu Morsów Sopelek, malowanie buziek i brokatowe tatuaże, balony, a także warsztaty z serduszkowymi łapaczami snów, zawieszkami i przypinkami animowane przez Mini Brain Academy.

31. Finał WOŚP to oczywiście także koncerty. O godzinie 15 na scenie na Rynku pojawią się młodzi artyści z DK Vocal Studio, później wystąpią zespół Adapters, Aga Walczak i Małpa. O godzinie 19 z kolei zaplanowano występ Majki Jeżowskie. Po godzinie 20 swój koncert da Margaret.

O godzinie 20 odbędzie się tradycyjne dla każdego Finału WOŚP Światełko do Nieba. Na rzeszowskim Rynku będzie miało formę pokazu laserów. Pokaz został przygotowany przez  MultiVisual – finalistów V. edycji programu Mam Talent.

Finał WOŚP to także aukcje internetowe przedmiotów:

Aukcje Prezydenta Miasta Rzeszowa

Aukcje korporacji samorządowych, w których również uczestniczy Miasto

 

Czytaj też  Miasto Rzeszów rozmawia o lotach z Rzeszowa bez wiedzy Zarządu Portu Lotniczego Rzeszów - Jasionka?
Subskrybuj Wątek
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze