poniedziałek, 6 grudniaMasz ważny temat? Pisz na: redakcja@rzeszow-info.pl
Shadow

10 Urodziny Millenium Hall

Trwa wielkie świętowanie 10-tych urodzin Millenium Hall. Z tej okazji Loteria 10-lecia z pulą nagród o wartości 100 000 złotych i prawie 1 000 nagród natychmiastowych pod zdrapkami, a 6 listopada wielkie finałowe losowanie nagrody głównej 10 000 zł oraz nagród specjalnych.

Urodziny Millenium Hall mogą świętować również najmłodsi klienci w każdą sobotę października – wiele atrakcji, zabaw, konkursów i nagród. W tradycję świętowania urodzin wpisała się wielka urodzinowa akcja rabatowa ze specjalnymi rabatami salonów, która odbędzie się w dniu 6 listopada.

100 000 zł – pula nagród
10 000 zł – nagroda główna
1 000 – kart podarunkowych i voucherów do wygrania

Millenium Hall świętuje swoje urodziny z tej okazji przez cały październik trwa Loteria 10-lecia. Aby wziąć w niej udział wystarczy zrobić zakupy na terenie Millenium Hall na łączną kwotę min. 100 zł w terminie 1- 30 października 2021 r., zgłosić się z paragonami do Punktu INFO, odebrać kupony konkursowe, sprawdzić pole pod zdrapką, gdzie kryją się nagrody natychmiastowe, to jest prawie 1 000 kart podarunkowych i voucherów. Druga część kuponu bierze udział w finałowym losowaniu, w którym do wygrania jest aż 15 nagród specjalnych, w tym nagroda główna 10 000 zł na zakupy w Millenium Hall.

Czytaj też  Rzeszów włącza się do kampanii ,,16 dni przeciwko przemocy"

Urodziny Millenium Hall świętuje również z najmłodszymi w każdą sobotę października. Razem z animatorami dzieci mogą wziąć udział w zabawach oraz konkursach, zakręcić kołem fortuny i wygrać wspaniałe nagrody. W strefie zabaw można pomalować twarz zmieniając się w różne bajkowe postacie. W kąciku małego artysty dzieci mogą wykonać Laurkę 3D. Odbywają się także specjalne pokazy zamykania w ogromnej bańce mydlanej. Animacje w każdą sobotę października w godz. 11-18,w strefie obok Pizza Hut, poziom 0.

Należy podkreślić, że urodziny Millenium Hall to w zdecydowanej większości przede wszystkim urodziny salonów i sklepów, które również przygotowały wiele atrakcji dla swoich klientów – urodzinowa akcja rabatowa Millenium Hall z mega rabatami odbędzie się w dniu 6 listopada. Lista rabatów będzie dostępna już wkrótce.

Subskrybuj Wątek
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Facebook